Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pajero Przebie - problem

Sidorek 06 Aug 2005 13:45 3341 4
    Sidorek
    Level 19  
    Witam

Robilem przebieg kumplowi w Mitsubishi Pajero 3200 DI
    Rocznik: 2002
    made in YAZAKI
    MR402 538
    178-800
    w srodku 93C56 w module za predkosciomierzem
    po zmianie przebiegu okazalo sie ze nie dziala predkosciomierz.
    Kilometry nalicza ale wskazowka stoi w miejcu.
    Wsad (w zalacznku) wydaje sie byc ok...
    Ktos moze wie jaki moze byc problem ??
    Moze posiada ktos pinout zasilania i impulsu predkosci do tego licznika - sprawdzilbym sobie na stole generatorem.
    Pozdrawiam
    Gate
    Level 23  
    Mam wsad z Pajero III '01 GDI. Sprwdź PW.
    swirk
    Level 17  
    PRZESTAWAILEM DZIS licznij w mitsubishi pajero 3,2 turbio diesel intercooler (chyba TDI) z 2003r. mam w razie potrzeby wsad...ale nie wtym problem kolego!! mi tez niechodzila wskazowka predkosciomierza, czasami temp. wody, i obrotomierz. przyczyna jest czystomechaniczna. 5 wrkretow mocujacych ten modul za licznikiem (gdzie jest pamiec 93CS56Si ) trzeba metoda prob i bledow dokrecac i odkrecac, gdyz znajdujace sie a nimi zlacza musz byc taksamo dokrecone z kazdej strony...wtedy bedzie wszystko dzalo..ewentulanie zapali sie kontrolka od anyposlizgu..skasuje siepo rzejechaniu ok 500 metrow.... wracie problemow to moj nr. 504-855-597 lub swirk(malpa)poczta.fm
    Sidorek
    Level 19  
    problem juz daaaaawwwwnnnnnoooooooooo rozwiazany
    okazalo sie ze zawinal sie lekko cyferblat blokujac wskazowke.
    Robilem wtedy ten licznik pierwszy raz i nie wiedzac ze wystarczy tylko odkrecic z tylu modul rozebralem prawie caly licznik. I jak to czasem bywa troche zle zlozylem :)

Pozdrawiam
    swirk
    Level 17  
    Ja natomiast rozebralem dzis tylko i wylacznie tylny modul , ale mialem ten sam problem..
    w kazdym razie moze komus sie ta informacja przyda,bo troche walczylem z ta deska dzis :)
    pozdrawiam..koniec tematu :)