Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei honor 8 lite(chyba) - Nagły brak zasięgu na obu kartach

mati12222222 07 Paź 2017 19:18 1227 0
    mati12222222
    Poziom 8  
    Jakiś tydzień temu zakupiłem nowego honor'a 8, który na tylnej klapce opisany jest jako PRA-AL00X jedna w ustawieniach PRA-LX1. W nazwie bluetooth widnieje jako Huawei p8 lite 2017. Telefon ma chińskie oznaczenia i napis honor pod ekranem oraz został zakupiony w Irlandii. Miałem w nim dwie karty z sieci Plus(LTE01) oraz angielskie EE. Wszystko działało aż do dziś, gdy nagle pokazuje "tylko połączenia alarmowe" na obu kartach. Przekładalem karty do innego telefonu i też nie działają (brak usługi), karta z plusa jest w abonamencie. Stało się to zaraz po wpisaniu kodu na kalibracje ekranu(* # * # 64663 # * # *), który nie zadziałał. Po prostu znikł. Czy możliwe, że telefon uszkodził obie karty? Jakie jest napięcie zasilania dzisiejszy kart SIM, ponieważ przeglądając Google natrafiłem na sprzeczne opinie. Zasięg jest na pewno, bo zawsze miałem na full nawet lte. Dodam, że chwilowo nie mam karty do przetestowania w tym telefonie. Boję się że jezeli włoże to ja też uszkodzić. Próbowałem przekładać karty między slotami, ale to nic nie dało. Siostra ma też z EE i działa jej normalnie. Karta z plusa łączyła się zawsze z siecią 3. Restart również nie zmienił sytuacji.

Dodano po 37 [minuty]:

Problem rozwiązany, numer wymagał weryfikacji przez konto google(FRP Lock). Temat do zamknięcia.