Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Indesit WISE87 - Migający wyświetlacz

hubma 08 Paź 2017 11:07 507 5
  • #1 08 Paź 2017 11:07
    hubma
    Poziom 9  

Witam,
    Od jakiegoś czasu zaczęły mi migać lampki w pralce Indesit WISE87, pralkę udaje się włączyć, działa niby. Czytałem na forum, że to może być moduł, wymontowałem go i faktycznie ma elementy wyglądające na przypalone. Poniżej fotki. Czy ktoś jest w stanie ocenić po fotkach czy rzeczywiście moduł jest wadliwy? Da się to jakoś w miarę prosto naprawić czy trzeba wymienić cały moduł, a może w ogóle to coś innego się popsuło?
    Z góry dzięki za pomoc
    Indesit WISE87 - Migający wyświetlacz Indesit WISE87 - Migający wyświetlaczIndesit WISE87 - Migający wyświetlacz

0 5
  • #2 08 Paź 2017 12:15
    POL02
    Moderator AGD

hubma napisał:
    Od jakiegoś czasu zaczęły mi migać lampki w pracle Indesit WISE87, pralkę udaje się włączyć, działa niby.

Napisz dokładniej o objawach pralki.
    Co to znaczy migają lampki (jak migają i ile)?
    Co to znaczy, że pralka niby działa (to znaczy jak)?

0
  • #3 08 Paź 2017 15:38
    hubma
    Poziom 9  

Wyświetlacz i wszystkie diody przy przyciskach migają w jednym "rytmie", tzn. wszystko co się świecie po włączeniu pralki miga jednocześnie i dość szybko.
    Pralkę da się uruchomić, pierze, wiruje itp. jednak mam wrażenie że czas prania jest trochę dłuższy niż zwykle.

Pozdrawiam
    Indesit WISE87 - Migający wyświetlacz

0
  • #4 09 Paź 2017 00:04
    zhudomel
    Specjalista AGD

hubma napisał:
    ma elementy wyglądające na przypalone
    Odkurz i zmienią wygląd.

0
  • #5 11 Paź 2017 23:52
    hubma
    Poziom 9  

Dzięki, ale nie pomogło :( jak oczyściłem moduł to nie bardzo widać ślady przepalenia. Zdemontowałem i oczyściłem również płytkę wyświetlacza, pomogło na chwilę, ale znów zaczęło migać.

0
  • #6 12 Paź 2017 12:23
    Lodxx
    Specjalista AGD

Spróbuj wymienić kondensatory elektrolityczne w module.

1