Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
LegrandLegrand
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sagem D70T- opóźniony dzwonek w stosunku do innych telefonów

06 Aug 2005 14:21 1777 3
  • Level 10  
    Witam,
    mam problem. W domu mam 3 telefony. Jeden z gniazdkiem na parterze i dwa z gniazkiem na 1 pietrze. Jeden jest zwykly stary stacjonarny, drugi to Siemens Gigaset A1, a trzeci (ten z ktorym jest problem) to Sagem D70T. Problem tkwi w dzwonieniu. Podczas gdy Siemens i stary juz dzwonia z 2,3 razy, Sagem dopiero sie rozpedza i zaczyna dzwonic... Na ekraniku widac od poczatku ze ktos do nas dzwoni, ale przez 5-6sek nie daje znac o tym dzwonkiem... Poza tym jak sie odbierze ktorys z tych dobrze dzialajacych to Sagem jeszcze 3 dzwonki puszcza. Jest to bardzo mylace. Czy da sie to jakos ustawic? Jak nie to go oddam i jakiegos Siemensa predzej kupie... Aha i przy zamianie miejscami aparatow dzialo sie to samo. Jesli macie jakis pomysl to slucham. Jak nie to oddaje. Pozdrawiam.
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • LegrandLegrand
  • Level 10  
    Mam podobny problem w Sagemie D55T. Jeden telefon dzwoni a ten dopiero zaczyna po drugim sygnale. Odbieram ten pierwszy, a mój wspomniany SAGEM jeszcze dzwoni. Widzę, że to stary post, ale jeżeli ktos znalazł rozwiązanie tego problemu to niech się podzieli uwagami Bardzo proszę!!
  • LegrandLegrand
  • Level 12  
    Bardzo często opóźnienie dzwonka jest skutkiem oczekiwania na prezentację numeru, sygnalizacja FSK przychodzi po pierwszym dzwonku.
    Część urządzeń w tym telefony próbują przed dzwonieniem pokazań numer osoby dzwoniącej.
    Nie znam tego modelu, zobacz czy uda się wyłączyć prezentację
  • Level 11  
    kupiłem taki telefon w salonie tpsa, niestety po pierwszej przeprowadzonej rozmowie prestał wogóle dzwonic.. w salonie tpsa podłączyli go do swojej sieci - dzwoni. różnica jest taka że ja mam końcówkę nt aethra z wyjściami analogowymi, z dialogu, a oni pewnie podłączli do linii analogowej bezpośrednio. fakt jest taki że u nich dzwoni, u mnie nie. wysłac do mnie nikogo nie mogą bo łącze z innej sieci. telefon u nich działa więc reklamacji nie uwzględnią. także ostrzegam nie kupujcie nic w salonie tpsa bo to pieniądze wyrzucone w błoto. oczywiście ja im nie popuszczę i złożę skargę do uokik. pozdrawiam.