Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

aktywacja systemu win 8.1

09 Paź 2017 19:40 819 5
  • Poziom 6  
    Witam, miałem wymieniany dysk zrobiłem obraz dysku 8.1 Pro (taki miałem) zainstalowalem system ale mam problem z aktywacja systemu ponieważ po wszystkim zwróciłem uwagę ze na naklejce mam klucz aktywacyjny ale z systemem 8, szukałem obrazu dysku win8 i go nie znalazlem a klucz nie wchodzi na win8.1 i nie wiem co teraz mam zrobić by aktywować system 8.1 Pro
  • Poziom 43  
    Domos2 napisał:
    ...nie wiem co teraz mam zrobić by aktywować system 8.1 Pro

W takiej sytuacji sugeruję kontakt telefoniczny z Answer Desk Microsoftu - od tego m.in. konsultanci są.

PS
    W 99 (z ułamkiem) % wypadków nie ma - w kwestii aktywacji - różnicy między Windows 8, a 8.1. Jest Pan pewien, że nie była to jakaś wersja "single language" czy "N"? - To również mogłoby wyjaśniać kłopot z aktywacją.
  • Poziom 6  
    Na naklejce jest że jest to Windows 8 pro eng intl
  • Poziom 29  
    Już się z tym spotkałem, niestety czasem klucz z windows 8 nie zadziała na 8.1 i jedyna opcja to instalacja windows 8 i po aktywacji upgrade do windows 8.1
    Osobiście zamiast tego wolałbym zainstalować windows 10. Odczyta klucz sam i automatycznie się aktywuje.
  • Poziom 6  
    Co do win10 to nie jestem przekonany :/
    A obrazu dysku win8.0 nie mogę znaleźć w Internecie:/

• Poziom 43  
    Domos2 napisał:
    A obrazu dysku win8.0 nie mogę znaleźć w Internecie:/

https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/f...u/c425c953-02e7-415e-8a98-edefd7f09514?page=3