Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell Studio 1537 - błąd sterownika ekranu.

matess1 09 Paź 2017 20:10 219 3
  • #1 09 Paź 2017 20:10
    matess1
    Poziom 6  

Witam serdecznie, od wczoraj mam problem z laptopem Dell studio 1537, mianowicie przy starcie występuje takie coś:

Dell Studio 1537 - błąd sterownika ekranu.Dell Studio 1537 - błąd sterownika ekranu.

Później wyskakuje blue screen z takim błędem:

Dell Studio 1537 - błąd sterownika ekranu.

Z tego co wyczytałem jest to błąd sterownika ekranu, więc w trybie awaryjnym ( bo ten działa bez zarzutu ) usunąłem sterowniki, przeczyściłem rejestr CCleanerem oraz resztki sterowników programem driver sweeper no i chciałem wgrać catalyst 13.9 lecz wyskakuje błąd "nie można załadować sterownika wykrywania" . Raz udało mi się tylko włączyć komputer, gdy usunąłem sterowniki i włączyłem normalnie komputer , lecz po ponownym uruchomieniu znowu blue screen z tym samym błędem. Czy to padła grafika, czy da się to jakoś jeszcze odratować? Będę wdzięczy za pomoc.

0 3
  • Pomocny post
    #2 09 Paź 2017 20:25
    boro1234567
    Spec od komputerów

matess1 napisał:
    Czy to padła grafika, czy da się to jakoś jeszcze odratować?

Tylko wymiana grafiki.

0
  • #3 09 Paź 2017 20:31
    matess1
    Poziom 6  

Podejrzewam że nawet w tym starym laptopie nawet taka inwestycja będzie już nieopłacalna? Teraz np się włączył, także jak widać to jest loteria.

0
  • #4 09 Paź 2017 20:39
    boro1234567
    Spec od komputerów

matess1 napisał:
    Podejrzewam że nawet w tym starym laptopie nawet taka inwestycja będzie już nieopłacalna?

Tak średnio opłacalna.
    Możesz diagnostycznie wygrzać, może jeszcze chwilę pociągnie.

0