Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

w124 - mało mocy mercedes w124 87 rok

10 Paź 2017 14:04 729 7
  • Poziom 3  
    Witam ma taki problem. Moj mercedes w124 2.0 benzyna 1987 r, ma mało mocy. Kiedy chce wjechać pod górke auto się męczy na 3 jedzie ledwo z 70 a na 4 to juz wcale nie wjedzie pod górkę, a prędkość spada tak sie dzieje na gazie ale na benzynie jest podobnie auto jest troche mocniejsze. 1 Wrzesnia dalem nowy olej a 2 dni temu kontrolka znów się świeci. Myślę czy to wina pierścieni lub popychaczy. proszę o pomoc
  • Poziom 24  
    A cóż sobie kol życzysz od starego dwu litrowego osiołka , o wadze chyba 1,5t . Rakieta to nigdy nie była . Proponuję warsztat a jak nie to samemu pomiar ciśnienia w cylindrach , jeden raz na sucho drugi próbę olejową . Pomiar ciśnienia oleju ( choć ten rocznik pewnie ma kapilarę do wskaźnika w zegarach ) na czujnik wkręcony w silnik pomiar na zimnym i na ciepłym. I wtedy napisz jakie masz wartości .
  • Poziom 27  
    Panowie, nie tędy droga. To jest wtrysk KE-Jetronik, do tego "skażony" gazem, więc tu należy upatrywać problemu w pierwszej kolejności. Pierwszą rzecz mającą wpływ na spadek mocy dostrzeże już po otwarciu filtra powietrza.
  • Poziom 24  
    Taż mam na KE-Jetroniku , i też ,, skażony ,, Nie mam problemu z ciśnieniem oleju , choć czasami jest tętnienie wskazówki . Ale z mocą jego nigdy nie było wesoło . Do każdego wyprzedzania trzeba było mieć dogodne warunki. Są oleje zalecane do ,, zagazowanych ,, ale ja zalany mam 10/40 z dodatkiem Molibdenu. Sprawdzenie ciśnienia nie zaszkodzi , a coś potwierdzi lub wykluczy.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 27  
    Ten model nie ma kontrolki ciśnienia tylko poziomu. Od ciśnienia jest elektryczny czujnik i wskazówka na zegarach. Pływak w misce po 30 latach ma prawo źle pokazywać i to nijak ma się do mocy silnika.
  • Spec od samochodów
    Wydaje się że silnik dokonał żywota.