Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tv Samsung UE43KU6072U + Głośniki Kruger&Matz Wave 2.0 KM0526

Los Bombelos 10 Paź 2017 19:27 267 0
  • #1 10 Paź 2017 19:27
    Los Bombelos
    Poziom 4  

Witam
    Posiadam tv Samsung UE43KU6072U. Wczoraj kupiłem jako "kino domowe" do niego głośniki Kruger&Matz Wave 2.0 KM0526.
    TV z głośnikami połączyłem kablem optycznym (toslink), który wcześniej miałem podłączony ze starym analogowym kinem domowym Panasonic przez przejściówkę na czincze i wszystko działało.
    Natomiast w tej chwili objaw jest taki, że kiedy przełączę w opcjach tv na głośniki zewnętrzne przez wyjście optyczne to dźwięk owszem jest i można go regulować pokrętłem znajdującym się z boku głośnika ale jeśli chcę użyć pilota to wyświetlacz pokazuje zmianę głośności (skala od 0 do 30) ale głośność dźwięku się nie zmienia. Dlaczego tak się dzieje i czy można to jakoś naprawić?
    Dodam, że pilot działa prawidłowo i w każdej innej sytuacji jest ok np. przy wbudowanym radiu czy dźwięku z bluetooth.
    Inna sprawa jaką zauważyłem to fakt że kiedy z powrotem w opcjach tv wracam do opcji głośników wbudowanych w tv przy nadal podłączonym kablu optycznym do dzwięk słychać zarówno z głośników tv jak i z głośników k&m.
    MA ktoś jakiś pomysł jak zrobić żeby głośność z pilota działała?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME