Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konica Minolta C220 - Ustawiena BOX

Przemekt27 11 Paź 2017 10:49 285 3
  • #1 11 Paź 2017 10:49
    Przemekt27
    Poziom 3  

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak ustawić hasła dla poszczególnych użytkowników w Konica Minolta C220 (nie chodzi mi tutaj o samo kopiowanie). Chciałbym aby każdy komputer był przypisany do innego użytkownika i miał inne hasło w kopiarce ponieważ do kopiarki będzie podłączonych kilka komputerów i nie chciałbym aby jeden użytkownik np. zabrał dokumenty drugiemu. Każdy użytkownik który będzie podchodził do kopiarki będzie musiał wybrać swój login i wpisać hasło po czym zacznie drukować mu się dokument.
    Proszę o pomoc

• #2 12 Paź 2017 16:08
    01_cezi
    Poziom 21  

Wystarczy uruchomić tryb autoryzacji. Było to już opisywane.
    Ale mocno pomyśl o czytniku kart bo autoryzacja by login i haslo na tym modelu wyprowadzi Ciebie i użytkowników z równowagi.
    A tak przysuwasz kartę do czytnika i wydruk sobie wychodzi.

• #3 12 Paź 2017 22:12
    copyman
    Specjalista - kserokopiarki

Możesz tez założyć czytnik linii papilarnych . Podłączasz go kabelkiem USB do portu w maszynie a następnie ustawiasz autoryzacje na „palec” każdemu użytkownikowi i dodatkowo hasło gdyby się akurat w palec skaleczył ;) . Ćwiczyłem ten temat i się sprawdza . No i nie trzeba kolejnej karty przy sobie nosić :)

C.

• #4 16 Paź 2017 09:35
    Przemekt27
    Poziom 3  

Dzięki za podpowiedzi, znalazłem na alll czytnik kart RFID ( nr aukcji 5620328754 lub 5630625724) taki będzie pasował czy muszę poszukać dedykowany do C220

ps. prośba do admina o nieusuwanie nr aukcji - jest to informacja, nie oferta handlowa

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME