Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Dużo cześci z pozostałości produkcyjnych

czajnik01 12 Paź 2017 11:17 243 0
  • #1 12 Paź 2017 11:17
    czajnik01
    Poziom 9  

Witam
    Do odstąpienia posiadam sporo części różnego rodzaju. Od ledów wyświetlaczy przez złącza przekaźniki przełączniki transformatory do druku, termokurczki czy pół tacki Atmegi 169 kwarce ect.
    Wszystko nowe nigdy nie montowane. Części pochodzą z nadwyżek które zapewnia się na czas produkcji dla bezpieczeństwa i ciągłości ewentualnie późniejszego serwisu. W zależności od elementu jest tego od kilku do kilkuset części jednego rodzaju.
    Elementy są raczej standardowe często używane bez udziwnień i wyszukanych wartości.
    Chętnie sprzedam wszytko za jednym zamachem. Za bardzo niską cenę. Rzędu połowy wartości rynkowej co grubsze... drobnicę dorzucę w gratisie. Jak ktoś ma ochotę bawić się na allegro to może sobie dorobić odkupując wszytko i sprzedając po kawałku albo może prowadzi sklep i dorzuci do asortymentu.
    Załączam zdjęcie wszystkiego jak leci.

Całość widoczną na zdjęciu mogę oddać za 2500 zł. Tak na szybkiego przeliczyłem to części jest za ponad 4-5 tys. zł netto. Kwoty za wybrane elementy na zapytanie.
    Od razu uprzedzę że nie ma możliwości sprzedaży bardzo pojedynczej. Czyli np poproszę 2 transformatory jeśli mam ich ponad 100szt.
    Jeśli komuś będzie potrzeba mogę wystawić fakturę vat na elementy.
    Kontakt PW
    Pozdrawiam Czajnik
    [Sprzedam] Dużo cześci z pozostałości produkcyjnych

Temat automatycznie zamknięty, aby kontaktować się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME