Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zawieszanie się monitora przy minimalizowaniu > IIYAMA G-MASTER GE2288HS

Patryk402 12 Paź 2017 14:04 492 2
  • #1 12 Paź 2017 14:04
    Patryk402
    Poziom 4  

Witam, kupiłem ostatnio monitor IIYAMA G-MASTER GE2288HS , niby monitor działa ładnie ale gdy przychodzi już odpalenie aplikacji pełnoekranowej w moim przypadku to normalne gry pc to przy użyciu klawisza ALT+TAB lub samego przycisku wyjścia do pulpitu WINDOWS monitor nagle się zawiesza i pojawia się na ekranie takie źródło światła które z czasem staje się coraz jaśniejsze , w tym przypadku trzeba albo parę razy nacisnąć ALT+TAB albo WINDOWS i czasami to zadziała ale w większości przypadków muszę wyłączać i włączać monitor, niech ktoś mi powie o co tutaj chodzi albo czy mam go oddać na gwarancje. (na innych monitorach to nie występuje chodzi dokładnie o ten monitor)

Zawieszanie się monitora przy minimalizowaniu > IIYAMA G-MASTER GE2288HS

0 2
  • #2 13 Paź 2017 22:10
    ogryz
    VIP Zasłużony dla elektroda

Taki objaw (zakładając usterkę monitora) świadczy o uszkodzeniu matrycy. Może opis usterki wprowadza mnie w błąd, ale jednak testowałbym jeszcze ten monitor na innym komputerze, aby na 100% wykluczyć kartę graficzną.

0
  • #3 14 Paź 2017 15:35
    Patryk402
    Poziom 4  

Tak jak pisałem niedawno go kupiłem bo stary już wysłużył swoje lata, przez czas zanim przyszedł ten monitor miałem swój 40 calowy tv i żadnych usterek nie było także najlepiej chyba będzie oddać go na gwarancje.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo