Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Filmiki na Youtube 360p które są w 1080p Mozilla Firefox

13 Paź 2017 19:59 1356 3
  • Poziom 4  
    Witam forumowiczów!
    Otóż trapi mnie jeden problem. Gdy wchodzę na Youtube na Mozilla Firefox wpisując filmiki od mojego kolegi i włączając jeden wyświetla mi się tylko wybór jakości 360p. Kolega wyrenderował to w FullHD 1080p. Mam ekran który może odtwarzać filmiki maksymalnie w 720p (1280x1024: moja rozdzielczość ekranu). Nie wiem o co chodzi i jak temu zaradzić. Inne filmiki znanych Youtuberów np. Trapnation wyświetlają się w 720p. Kolega oczywiście renderuje to w formacie MP4.
    Chciałbym dodać że mam system Windows XP i mam najnowszą wersje przeglądarki Firefox.
    Jeżeli ma to jakieś znaczenie to mam kartę graficzną Geforce 9600GT 1 Gb.
    Pozdrawiam!
    Jeżeli chcecie sprawdzić kanał kolegi to proszę bardzo: TheMarcey
  • Poziom 39  
    Nie masz wyboru rozdzielczości?
    Filmiki na Youtube 360p które są w 1080p Mozilla Firefox
  • Poziom 1  
  • Poziom 10  
    Poprzednicy mają rację. Jest kilka opcji, zaczynając od tego, że właśnie komputer pozwoli Ci na odtworzenie każdej rozdzielczości. Druga opcja jest taka, że owszem, kolega mógł nagrać filmik w fullHD ale przy renderowaniu go, jakiś przeróbkach lub obróbce w jakimś programie mógł już nie wybrać full HD jako efekt końcowy, stąd ten spadek jakości. Do testów yt moim zdaniem najlepszy będzie chrom, korzystałem z kilku starszych laptopów gdzie na mozilli yt miał problem z odtworzeniem niskiej jakości a na chromie 720p latało aż miło :)