Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic SA-HT845 - Brak kabla sterującego, próba przeróbki.

Yukizen 14 Paź 2017 09:24 1176 4
  • #1 14 Paź 2017 09:24
    Yukizen
    Poziom 2  

Witam,
    zakupiłem wczoraj używane kino domowe Panasonic SA-HT845.. niestety było bez kabla sterującego.. to kabel który trzeba podłączyć do subwoofera i do DVD, bez niego nie ma możliwości podłączenia kina domowego do czegokolwiek, nawet radia nie da rady włączyć. Oryginalnego kabla już się nie da nigdzie kupić chyba że coś przeoczyłem, dlatego myślałem o przeróbce, w gnieździe naliczyłem 25 pinów, nie jestem mocno zaawansowany w elektronice, ale poszukałem i zastanawiam się czy nie zadziała na kablu kostce D-Sub, liczba pinów by się zgadzała.
    Jakiś pomysły czy to by wypaliło ewentualnie jak lepiej to zrobić?
    Panasonic SA-HT845 - Brak kabla sterującego, próba przeróbki.Panasonic SA-HT845 - Brak kabla sterującego, próba przeróbki.Panasonic SA-HT845 - Brak kabla sterującego, próba przeróbki.

0 4
  • #3 14 Paź 2017 13:36
    Yukizen
    Poziom 2  

Teraz doszukałem, faktycznie są.. I faktycznie drogie, a co do mojego pomysłu przeróbki, ma to rację bytu?

0
  • #5 20 Lis 2017 13:46
    Ilro
    Poziom 1  

Witam Yukizen,pisze do ciebie odnosnie twojego posta z dnia 14.10.2017 dotyczacy kabla sterujacego panasonic SA-HT845,chcialem sie dowiedziec w jaki sposob rozwiazales problem,poniewaz mam podobna sytuacje,czekam na pomoc z gory dzieki,pozdrawiam.

0