Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW e 46 320d (136km) - BMW e46 320d 136km Kręci ale nie zapala

14 Paź 2017 18:33 3414 19
  • Poziom 4  
    Witam mam pytanko idzie zakodować w e 46 320d immo lub całkiem go usunąć auto kręci ale nie zapala...
    Potrzebuje jak ktoś ma schemat instalacji pompy wtryskowej i przekaźników koło puszki bezpieczników w schowku
    Z góry dziękuje i pozdrawiam
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Pomocny post
    Moderator Samochody
    wszystko się da. Auto po jakiejś naprawie? jakieś błędy?
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 4  
    Auto po naprawie regeneracji vp44 wtrysków (ale przed doszło do zwary i czy immo nie rozkodowalo) złożone wszystko i błąd na kompie 2D immobilajzer/układ alarmu
  • Poziom 33  
    Immo odcina tez rozrusznik w BMW.
  • Poziom 4  
    Rozrusznik kręci ale w kompie jest błąd immobilajzer
  • Poziom 10  
    Wystarczy INPA i zrobić synchronizację EZS w komputerze silnika. Pozdrawiam!

Dodano po 1 [minuty]:

Pisałeś też że doszło do jakiegoś zwarcia. to proponuję sprawdzić najpierw porządnie wszystkie bezpieczniki.
  • Poziom 4  
    Bezpieczniki są niby całe chyba, że nie wiem o jakimś miejscu gdzie są (schowek, lewy kielich) tylko te miejsca, tak?

Dodano po 7 [godziny] 17 [minuty]:

Doszło do zwarcia przy kablach zasilających sterownik pompy wtryskowej ( + z-) wywaliło sterownik pompy i błąd sterwonika dde podmieniłem sterownik (wszystko ok liczy obroty pompy wszystko działa ) ale nie otwiera wtrysków pompa i wtryski były sprawdzane na stole wszystko chodzi pytanie teraz gdzie jest zagadka czy immo wywaliło od zwarcia ??
  • Poziom 4  
    Co to oznacza ze w pompie ?
  • Poziom 41  
    Nie. To oznacza, że w sterowniku pompy.
  • Poziom 4  
    A sterownik pompy był robiony
  • Poziom 41  
    Ale jakie to ma znaczenie? Robiłeś synchronizację DDE->EWS?
  • Poziom 4  
    Tak tak robiłem i komunikuje mi błąd:(moduł sterujący silnikiem i moduł immobilaizera nie pasują do siebie )
  • Poziom 43  
    Może pompa inna wsadzona?
  • Poziom 33  
    Jak pompa z końcówką 05 to nie ma w niej immo. Masz uszkodzony EWS, bo nie powinien puścić rozrusznika w takim przypadku.
  • Poziom 4  
    Pompa o tych samych nr 003 kręci ale nie odpala nie przebija wtrysków

Dodano po 16 [godziny] 28 [minuty]:

Nw już co robić jakieś pomysły macie koledzy ??

Dodano po 7 [godziny] 34 [minuty]:

Macie jakieś schematy elektryczne do 136km jakie powinno iść zasilanie na wtykę od pompy w do kompa które kable ?
  • Poziom 6  
    Jak chcesz to mogę Ci podesłać schematy elektryczne do e46