Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Aspire VN7-592g - Nie można połączyć się z FunBoxem po aktual. windowsa

dzejkob213 15 Oct 2017 12:26 357 2
    dzejkob213
    Level 9  
    Witam,
    Posiadam w.w model laptopa.
    Komputer posiada Windows 10 home z najnowszymi możliwymi aktualizacjami.
    Przed aktualizacją, komputer bez problemu błyskawicznie łączył się po WiFi z FunBoxem, i internet działał
    Na chwilę obecną, po aktualizacjach Windowsa (sytem legalny, zaaktualizował sie automatycznie, co dziwne, podczas aktualizacji pisało że będzie to upgrade do Windowsa 10, mimo faktu że.... na komputerze już był Windows 10, niemniej akutalizacja się zrobiła, a sam laptop kilka razy się resetował podczas niej tak jak powinno być.), komputer łączy się bardzo długo z tą siecią, i uzyskuję komunikat "Brak internetu, zabezpieczone"

Myślałem, że może to sterowniki, lub uszkodzenie laptopa które przypadkiem zbiegło się z aktualizacją, ale to nie to - utworzyłem hotspot z telefonu, i komputer połączył się z nim natychmiast, a internet działa.

Wyłączyłem i włączyłem funboxa, nic to nie dało. Chcę uchronić się przed przywróceniem ust. domyśl. w FunBoxie, bo nie mam zbytnio dostępu do danych konfiguracyjnych mojego internetu.

Ktoś może ma jakąś sugestię?

Próbowałem się połączyć z innym routerem, i także nic - brak internetu, i wykrzyknik przy znaczku wifi. Komputer łączy się tylko z moim telefonem po wifi jak na razie.

Dodano po 12 [minuty]:

Rozwiązne:
    CMD ->
    ipconfig /release
    ipconfig /renew
    ipconfig /flushdns

I uruchamiamy ponownie komputer
    Pedros050
    Level 43  
    Witam. FunBox ma Wi-Fi zabezpieczone hasłem? Bo jeśli tak to musisz podać hasło Wi-Fi żeby cię połączyło.
    dzejkob213
    Level 9  
    Cześć kolego problem rozwiązany, na końcu tematu podałem o co chodziło.

EDIT
    Problem powrócił, a komendy w cmd nic nie dają. Proszę o pomoc.

Scaliłem. RADU23