Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kenwood dnx5170bts - Hdmi mirroring

rafi 238 15 Oct 2017 20:48 912 6
 • #1
  rafi 238
  Level 11  
  Witam.Poszukuje pomocy jak podłączyć radio kenwood dnx5170bts z telefonem sony xperia xz za pomocą hdmi mirroring. Czy ktoś moźe wie jak to zrobić?
 • #3
  rafi 238
  Level 11  
  Witam.Postanowiłem wrócić do tematu połączenia wyżej wymienionego radia z telefonem z systemem android.W instrukcji obsługi znalazłem jak to zrobić ,niniejsze urządzenie i urządzenie android są łączone za pomocą MHL lub HDMI i przez profil bluetooth,za pomocą kabli nie działa,łączy się przez bluetooth lecz tylko dźwięk,nie ma obrazu.Wyświetla taki komunikat.Czy ktoś wie o co chodzi?
  Mam jeszcze jedno pytanie ,jak zaktualizować to radio?pozdro.
 • #4
  darens
  Level 22  
  Cześć, według mnie połączenie musi być bo Bluetooth i hdmi, ale zobacz czy funkcja zadziała przy zaciągniętym hamulcu ręcznym jeżeli nie to sprawdź czy przewód wychodzący z radia oznaczony jako "BRAKE" (najczęściej koloru jasno zielonego) jest gdzieś podłączony, jeżeli nie to podłącz go na stałe do masy.

  Link do aktualizacji, wejdź w firmawre:

  http://www.kenwood.eu/car/navigation_multimedia/navigation/DNX5170BTS/?view=support
 • #6
  darens
  Level 22  
  W takim razie, sprawdź czy mirror działa przy zaciągniętym ręcznym, jeżeli tak to przetnij kabel idący od ręcznego i podłącz jego część wychodzącą z radia na stałe do masy. Będziesz mógł obsługiwać video i mirror podczas jazdy - oczywiście na własną odpowiedzialność.