Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood dnx5170bts - Hdmi mirroring

rafi 238 15 Paź 2017 20:48 474 6
  • #1 15 Paź 2017 20:48
    rafi 238
    Poziom 11  

Witam.Poszukuje pomocy jak podłączyć radio kenwood dnx5170bts z telefonem sony xperia xz za pomocą hdmi mirroring. Czy ktoś moźe wie jak to zrobić?

0 6
  • #3 10 Lut 2018 16:03
    rafi 238
    Poziom 11  

Witam.Postanowiłem wrócić do tematu połączenia wyżej wymienionego radia z telefonem z systemem android.W instrukcji obsługi znalazłem jak to zrobić ,niniejsze urządzenie i urządzenie android są łączone za pomocą MHL lub HDMI i przez profil bluetooth,za pomocą kabli nie działa,łączy się przez bluetooth lecz tylko dźwięk,nie ma obrazu.Wyświetla taki komunikat.Czy ktoś wie o co chodzi?
    Mam jeszcze jedno pytanie ,jak zaktualizować to radio?pozdro.

0
  • #4 14 Lut 2018 19:54
    darens
    Poziom 19  

Cześć, według mnie połączenie musi być bo Bluetooth i hdmi, ale zobacz czy funkcja zadziała przy zaciągniętym hamulcu ręcznym jeżeli nie to sprawdź czy przewód wychodzący z radia oznaczony jako "BRAKE" (najczęściej koloru jasno zielonego) jest gdzieś podłączony, jeżeli nie to podłącz go na stałe do masy.

Link do aktualizacji, wejdź w firmawre:

http://www.kenwood.eu/car/navigation_multimedia/navigation/DNX5170BTS/?view=support

0
  • #5 16 Lut 2018 08:24
    rafi 238
    Poziom 11  

Kabel ten jest podłączony do czyjnika hamulca.

0
  • #6 16 Lut 2018 09:54
    darens
    Poziom 19  

W takim razie, sprawdź czy mirror działa przy zaciągniętym ręcznym, jeżeli tak to przetnij kabel idący od ręcznego i podłącz jego część wychodzącą z radia na stałe do masy. Będziesz mógł obsługiwać video i mirror podczas jazdy - oczywiście na własną odpowiedzialność.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo