Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kenwood dnx5170bts - Hdmi mirroring

15 Oct 2017 20:48 804 6
  • Level 11  
    Witam.Poszukuje pomocy jak podłączyć radio kenwood dnx5170bts z telefonem sony xperia xz za pomocą hdmi mirroring. Czy ktoś moźe wie jak to zrobić?
  • Level 11  
    Witam.Postanowiłem wrócić do tematu połączenia wyżej wymienionego radia z telefonem z systemem android.W instrukcji obsługi znalazłem jak to zrobić ,niniejsze urządzenie i urządzenie android są łączone za pomocą MHL lub HDMI i przez profil bluetooth,za pomocą kabli nie działa,łączy się przez bluetooth lecz tylko dźwięk,nie ma obrazu.Wyświetla taki komunikat.Czy ktoś wie o co chodzi?
    Mam jeszcze jedno pytanie ,jak zaktualizować to radio?pozdro.
  • Level 22  
    Cześć, według mnie połączenie musi być bo Bluetooth i hdmi, ale zobacz czy funkcja zadziała przy zaciągniętym hamulcu ręcznym jeżeli nie to sprawdź czy przewód wychodzący z radia oznaczony jako "BRAKE" (najczęściej koloru jasno zielonego) jest gdzieś podłączony, jeżeli nie to podłącz go na stałe do masy.

Link do aktualizacji, wejdź w firmawre:

http://www.kenwood.eu/car/navigation_multimedia/navigation/DNX5170BTS/?view=support
  • Level 22  
    W takim razie, sprawdź czy mirror działa przy zaciągniętym ręcznym, jeżeli tak to przetnij kabel idący od ręcznego i podłącz jego część wychodzącą z radia na stałe do masy. Będziesz mógł obsługiwać video i mirror podczas jazdy - oczywiście na własną odpowiedzialność.