Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi A4 b5 1.6 ahl kręci nie odpala

Adam14762 17 Oct 2017 22:36 3762 9
    Adam14762
    Level 6  
    Witam, mój problem polega na tym, że po wymianie czujnika położenia wałka rozrządu auto kręci, ale nie odpala, słychać, że już prawie łapie ale nadal nic, a nawet tak jakby odcina, proszę o pomoc
    Jamrug
    Level 16  
    A co sie działo przed wymiana czujnika? Tez tak sie zachowywał?
    spinacz
    Level 39  
    Czy są błędy? Co było powodem wymiany czujnika? Czujnik nowy oryginalny odpowiedni do modelu auta?
    Adam14762
    Level 6  
    Powodem wymiany czujnika był błąd tego czujnika zdiagnozowany u mechanika, ale postanowiłem wymienić go sam, czujnik jest nowy ale nie jest oryginalny, nie mam teraz możliwości sprawdzenia błędów, po podpięciu starego czujnika dalej to samo
    spinacz
    Level 39  
    A z odlaczonym czujnikiem jak długo pokrecisz odpala?
    Czy na starym czujniki auto także nie odpalo zanim wymieniłeś na ten zamiennik?
    Adam14762
    Level 6  
    Po odpięciu czujnika tak samo nie odpala, przed wymianą odpalał normalnie, podczas wymiany akumulator był odłączony
    spinacz
    Level 39  
    No to teraz komputer stary czujnik i trzeba zobaczyć co się dzieje.

Dodano po 1 [minuty]:

A jaki był dokładnie błąd? Napewno czujnik wałka a nie wału? Rozrząd sprawdzony?
    Adam14762
    Level 6  
    Przed zdjęciem paska ustawione w GMP i po złożeniu znaki się zgadzały także nie sądzę żeby to był rozrząd
    Strumien swiadomosci swia
    Level 43  
    Znak na sprzęgle lub śrubokręt w gniazdo świecy i znak na kole wałka , plus pomiar sprężania.
    Równodobrze mogło się koło pośrednie przestawić to co napędza aparat zapłonowy.

Dodano po 2 [minuty]:

Ściągałeś rozrząd i cały przód?