Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna II dci 1,9 2002 r.pr, cofa się paliwo

kivvi_kivvi 18 Paź 2017 13:48 696 1
  • #1 18 Paź 2017 13:48
    kivvi_kivvi
    Poziom 1  

Witam wszystkich Forumowiczów.
    Widziałam podobny temat, ale już zamknięty, dlatego zakładam nowy. Jestem totalnie nowa na forum, więc proszę o wyrozumiałość i bez hejtów :)
    Mam problem z moją "dziewczynką" Laguna II dci 1,9, 2002 r . Przez przypadek mój mąż zatankował benzynę zamiast diesla, z przyzwyczajenia bo niestety sam ma auto na benzynę. Tak, czy inaczej - usterka została usunięta, spuszczone złe paliwo, przeczyszczony układ, wtryski, wymieniony filtr paliwa. Pojawił się problem z tym, że kiedy auto postoi dłużej, cofa się jej paliwo. Mechanik najpierw stwierdził, że założyli inny filtr i nie przylegał zbyt dobrze. Poprawili. Problem zniknął na 1 dzień. Następnie znów nie odpaliła, mechanicy stwierdzili, że benzyna rozpuściła membranę w pompce i muszą założyć zaworek zwrotny. Co też niby uczynili. Problem zniknął na kolejne 2 dni. I pojawiło się to samo. Żeby odpalić, muszę ręcznie podpompować paliwo tą "gruszką" po prawej stronie od silnika, dopiero wtedy odpala. Mechanicy za poprawianie usterek nie obciążyli mnie żadną opłatą, ale to już nie chodzi o finanse, tylko, że problem jest dosyć irytujący, nie wspomnę o tym, że kobieta podnosząca maskę samochodu na parkingu i majstrująca coś pod nią robi furorę i "naraża się" na dziwne komentarze ;)
    mechanik ma mnie dosyć, co prawda łaskawie umówił mnie na poniedziałek. Macie jakieś sugestie? Z góry dzięki.

0 1