Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

stukanie w hydrofor wz 750

18 Paź 2017 20:06 684 3
  • Poziom 11  
    Witam
    Problem jest taki, że po podłączeniu hydroforu do sieci wodociągowej, hydrofor, po napompowaniu ciśnienia 4,5 bar, wyłącza się (tak jest ustawiony), no i nie trzyma tego ciśnienia. Słychać tylko jakieś stukanie w rurze zasysającej, tak
    jak by hydrofor ciągnął wodę z powietrzem wodę z wodociągów. Ciśnienie spada do 2,5 bar - tak, jak by nie trzymał nic ciśnienia. stukanie ustępuje. 2,5 bar doprowadzają do głównego licznika w kamienicy wodociągi, ja mieszkam na 3-cim piętrze i do pieca gazowego, to 2,5 bar jest za mało (wysokość od licznika do mojego pieca gazowego, to 15 m). Dodam, że podciągnąłem nowy pion wody i nikt w nim nie jest podłączony, tylko ja.
    Co może być przyczyną nie trzymania ciśnienia i stukania w rurze doprowadzającej wodę do hydroforu?
    Proszę o pomoc

W zdaniu złożonym podrzędnie przecinkiem oddzielamy zdanie podrzędne od nadrzędnego - obojętnie, w jakiej pozycji ono występuje.
    Zdanie zaczynamy z dużej litery.
    KROPKĘ STAWIAMY NA KOŃCU ZDANIA, RÓWNOWAŻNIKA ZDANIA, CZYLI WYPOWIEDZENIA, STANOWIĄCEGO CAŁOŚĆ SEMANTYCZNO-SKŁADNIOWĄ.
    W tej funkcji kropka może zostać zastąpiona przez:
    pytajnik;
    wykrzyknik;
    wielokropek.
    Moderator Krzysztof Reszka
  • Poziom 42  
    miza napisał:
    nie trzyma tego ciśnienia.
    A zawór zwrotny jest?
  • Poziom 11  
    Nie. Zakupiłem hydrofor (pompę ze zbiornikiem), nic więcej. Czy taki zestaw coś jeszcze potrzebuje??? Gdzie zamontować? Zestaw hydroforowy WZ 750. Zapewniano mnie, że ten zestaw podciągnie wodę na 3-cie piętro. jak na wyjściu ustawione 4 bar, to już sam nie wiem.
  • Poziom 42  
    miza napisał:
    Zapewniano mnie, że ten zestaw podciągnie wodę na 3-cie piętro. jak na wyjściu ustawione 4 bar,
    Pociągnie, ale po wyłączeniu woda wraca z powrotem. Trzeba założyć na zasilaniu zawór zwrotny.