Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Projektor laserowy Ilda - Popelscan w trakcie budowy

rsv6 06 Gru 2017 21:50 4512 35
  • #31 06 Gru 2017 21:50
    rsv6
    Poziom 5  

To tak zbudowałem cały sterownik co zrobił kisie20 jednak max prędkość jaką udało mi się uzyskać to 4kpps. Sterownik łapie jakieś zakłócenia na przekaznikach nie ma opóźnienia zalączenia.. Dlatego zrezygnowałem z budowy tego projektu kisie20.

Na ebayu udało mi się zdobyć Niemieckiej firmy galva i drivery LASERWORLD 20-30kpps efekt jest super. Do projektu użyłem interfejsu RGB c4r0 który znakomicie działa z tymi driverami.
    Całość zasilana jest napięciem symetryczny + - 24V efekt jest super.
    Poniżej trochę zdjęć :
    Projektor laserowy Ilda - Popelscan w trakcie budowyProjektor laserowy Ilda - Popelscan w trakcie budowyProjektor laserowy Ilda - Popelscan w trakcie budowyProjektor laserowy Ilda - Popelscan w trakcie budowyProjektor laserowy Ilda - Popelscan w trakcie budowyProjektor laserowy Ilda - Popelscan w trakcie budowyProjektor laserowy Ilda - Popelscan w trakcie budowy
    [url=https://obrazki.elektroda.pl/3286373500_1512593676.jpg]

Link

• Sklep HeluKabel
  • #32 01 Sty 2018 23:37
    rsv6
    Poziom 5  

Laser zakończony efekty jak na zdjęciach.
    Jeśli byłby ktoś zainteresowany projektor jest na sprzedaż proszę pisać pw. Projektor laserowy Ilda - Popelscan w trakcie budowyProjektor laserowy Ilda - Popelscan w trakcie budowyProjektor laserowy Ilda - Popelscan w trakcie budowyProjektor laserowy Ilda - Popelscan w trakcie budowyProjektor laserowy Ilda - Popelscan w trakcie budowyProjektor laserowy Ilda - Popelscan w trakcie budowy

• Sklep HeluKabel
  • #34 24 Sty 2018 22:08
    rsv6
    Poziom 5  

delfinum napisał:
    Ja też przymierzam się do skończenia projektu kisie20. Zacząłem go kilka lat temu i tak popadł. Życzcie mi powodzenia...

Nie ma sensu składać tego drivera sam projektant odpuścił bo to nie działa jak należy..

Jak chcesz mogę Ci odsprzedać oryginalne drivery laserworld 20kpps wraz z galvami

• #36 26 Sty 2018 13:06
    rsv6
    Poziom 5  

Poskladałem to ale więcej niż 4kpps nie uzyskałem do tego były jakieś zakłócenia z x na y. Ten interfejs lpt też nie działa przynajmniej mi poprawnie gdyż jest offset między x a y jakieś 1,5V.
    Projekt kisiel20 nie działa poprawnie to gra nie warta świeczki tylko płytki ładnie wyglądają..

Zrobiłem interfejs RGB c4r0 i działa o niebo lepiej ale już z oryginalnymi galvami.