Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] BERLINGO III 2014 1,6 HDI - samoistne włączanie świateł i wycieraczek

20 Paź 2017 10:22 1416 6
  • Poziom 2  
    Witam
    Mam problem od pewnego czasu włączają się samoistnie światła i wycieraczki na wyłączonym silniku i zamkniętym aucie.
    Brak jest alarmu i BSI też wymienione. cały czas to samo szczególnie jak w nocy jest duża wilgoć i mgła.
    Pomóżcie rozwiązać problem bo brakuje mi już pomysłów . Był czytany kompem i brak błędów .
  • Poziom 16  
    Odepnij przełącznik zespolony , zamknij auto i obserwuj co się będzie działo.
  • Poziom 2  
    Witam
    BSM wymieniałem jakieś dwa miesiące temu i był spokój, więc myślałem że tu był problem.
    Niestety kiedy pojawiły się deszczowe dni wilgoć znów pojawił się problem .
    Tak jak zaproponował mi kolega Jamrug odpiąłem przełącznik zespolony i jest spokój drugi dzień.
    Więc pytanie czy w ciemno kupować włącznik zespolony i wymienić czy jeszcze gdzieś może być problem.
    Bardzo proszę o pomoc bo już nie mam siły w nocy latać i zdejmować klemy z akumulatora.
  • Poziom 2  
    Witam,
    czy udało się załatwić ten problem ?
    Mam to samo w Citroen C3 2011 i nie wiem co mogę zrobić. Przy podłączaniu klemy masowej słychać że włącza się przekaźnik i równocześnie włączają się wycieraczki i światła mijania.
    Proszę o pomoc i poradę jak to naprawić.
  • Poziom 1  
    Witam, chciałbym się dowiedzieć czy I jak udało się rozwiązać problem z samozapalającymi się światła I samo ałaczającymi wycieraczki. Z góry dziękuje I proszę o pomoc.
  • Poziom 2  
    Problem okazał się w zapchanych kanałach odplywowych w podszybiu. Woda która stała powodowała zwarcie. Po przepchaniu i osuszanie problemu brak. Ufffffffff.