Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

(VBA) Przeniesienie wartości komórki po jej dwukrotnym kliknięciu do innej karty

mar-ilo 20 Paź 2017 14:35 357 2
  • #1 20 Paź 2017 14:35
    mar-ilo
    Poziom 11  

Witam!
    Potrzebuję pomocy z odpowiednim zaprogramowaniem makra.

Opisuję dokładnie czego potrzebuję - mam w pliku 2 arkusze :
    "m-ki" gdzie w kolumnie A mam kolejno wypisane materiały a w kolumnie B do każdego materiału mam przypisany index
    "karta wadliwe" jest to karta finalna, do której chciałbym aby po podwójnym kliknięciu w wartość z komórki A w karcie "m-ki" automatycznie kopiowało wartość klikniętej komórki wraz z przypisanym do niej indeksem z kolumny B.

Chciałbym aby kliknięta komórka wraz z indeksem skopiowała się w komórki C5 i D5, a każde kolejne wybranie wartości z kolumny A miałoby kopiować wartości do następnego pustego wiersza w kolumnie C poniżej komórki C5.

Chodzi konkretnie o to, aby pierwsze podwójne klikniecie przenosiło klikniętą wartość wraz z indeksem do C5:D5, kolejne do C6:D6, następne do C7:D7 itd.

W "karta wadliwe" mam wstawione makro przenoszące po pojedynczym kliknięciu w kolumnie H klikniętej wartości do komórki A2 jednak brak mi umiejętności i wiedzy w jaki sposób zmodyfikować to tak, aby przenosiło klikniętą wartość pomiędzy kartami i w sposób opisany wyżej.

W załączniku przesyłam plik - Bardzo proszę o pomoc :-)

0 2
  • Pomocny post
    #2 20 Paź 2017 18:30
    lanzul
    Poziom 26  

?

Kod: vba
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod

0
  • #3 21 Paź 2017 00:48
    mar-ilo
    Poziom 11  

Rewelacja, działa doskonale - wielkie dzięki!

0