Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie można usunąć WOUTempAdmin

czarnyblack 20 Oct 2017 15:46 1038 2
    czarnyblack
    Level 15  
    Witam.

Aktualizowałem Windowsa 7 programem WSUS Offline Update. Zaznaczyłem w nim opcję żeby automatycznie się restartował w trakcie instalacji. W pewnym momencie musiałem ją przerwać. Komputer automatycznie po tym restarcie zalogował się na konto użytkownika WOUTempAdmin, które sam sobie utworzył. Przełączyłem się na swoje konto administratora i usunąłem konto WOUTempAdmin, jednak nie do końca. Teraz przy wyborze konta użytkownika domyślnie jest wybrany WOUTempAdmin i od razu dostaję informację, że jest błędnie wpisane hasło i proszę wpisać je jeszcze raz. Po kliknięciu OK, widzę tylko konto WOUTempAdmin i Inny Użytkownik. Wcześniej było widoczne tylko moje konto, zabezpieczone hasłem. Muszę za każdym razem wybierać Inny Użytkownik i wpisywać nazwę konta i hasło.

https://jonhoo.wordpress.com/2010/06/24/windo...y-showing-last-logged-on-user-and-other-user/

Próbowałem już tej metody z linku powyżej, ale bez skutku. Ktoś ma jakiś pomysł?
    czarnyblack
    Level 15  
    Dzięki, ale załatwiłem to w inny sposób. Usunąłem hasło z konta, na które powinien się logować automatycznie użytkownik i teraz po włączeniu od razu loguje się na to konto z automatu.

Dodano po 4 [godziny]:

Jest jeszcze jedna sprawa. Obecnie to konto jest bez hasła, niestety po jego ustawieniu hasła na nowo,jest znowu to samo. Istnieje możliwość zrobienia tego w sposób taki, żeby domyślnie przekierowywało na okno do wyboru właściwego konta? Zauważyłem, że chyba nie pozbędę się tego WOUTempAdmin, natomiast może dałoby radę żeby ono było jakby niewidoczne i domyślnie żeby było wybierane właśnie to konto właściwe.