Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Huawei p9 lite nie mogę uruchomić telefonu przez konto google . Był zalogowany k

Marecki1033 20 Oct 2017 23:42 10917 9
    Marecki1033
    Level 2  
    Huawei p9 lite nie mogę uruchomić telefonu przez konto google ponieważ po odzyskaniu telefonu policja zrobiła hard reset i teraz wyskakuje mi żeby połączyć się z kątem które było zarejestrowane na telefonie . Dodam że ją od nowości telefonu nie logowalem się na kato google musiał to zrobić tymczasowy użytkownik i nie wiem jak to obejść chyba że bez serwisu się nie obejdzie
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    DejoDejo
    Level 21  
    Skoro masz telefon od nowości to konto google jest twoje :) Wpisz swoje dane konta i telefon odpali. Google wprowadziło zabezpieczenia antykradzieżowe, także jeśli jesteś pierwszym właścicielem telefonu to wystarczy wpisać swoje dane (login/hasło).
    Marecki1033
    Level 2  
    Od nowego nie logowałem się do konta Google na tym telefonie, został mi telefon skradziony i tymczasowy użytkownik zalogował się na swoje dane . Policja odzyskawszy tel zrobiła hard reset nie usuwając kont teraz gdy jestem z powrotem w posiadaniu tel. wyskakuje mi, żebym zalogował się przez konto powiązane z telefonem.
    DejoDejo
    Level 21  
    Aaaa no to zmienia postać rzeczy, czy przed kradzieżą miałeś poinstalowane jakieś dodatkowe aplikacje?
    Marecki1033
    Level 2  
    Nie nic nie instalowałem żadnych kont nie tworzyłem nie używałem nawet fb.

Dodano po 12 [godziny] 42 [minuty]:

Jest ktoś wstanie mi pomóc?
    DejoDejo
    Level 21  
    Ciekawa sytuacja, może zanieś do autoryzowanego serwisu (oczywiście z rachunkiem), niech ci przeprogramują telefon żeby był jak nowy z półki, a rachunek niech wystawią na tego, kto zrobił hardreset :)
    Marecki1033
    Level 2  
    Też tak zamierzam zrobić w poniedziałek. Dzięki za zainteresowanie :) pozdrawiam.
    Krzychu102
    Level 9  
    No dokładnie udaj się do serwisu.
    Pontikos
    Level 38  
    Do serwisu proponuje zanieść też protokół przekazania sprzętu z policji, z informacją o stanie telefonu (zresetowano). Powinna to być podstawą do roszczeń o zwrot kosztów naprawy.
    Samodzielnie raczej nie grzeb, namieszasz z flagą knox i stracisz gwarancję, próbując postawić tel. na nogi samodzielnie.
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Pontikos wrote:
    Samodzielnie raczej nie grzeb, namieszasz z flagą knox i stracisz gwarancję,

To nie samsung aby nabić flagę, co nie zmienia faktu, że samodzielnie bez sprzętu i tak nie zrobi resetu FRP.
    Autoryzowany serwis lub lokalny który dysponuje sprzętem zrobi to bez problemu.