Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Eltrox Hurton
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Firmware do rejestratora eXalto XR0800HVN - przełącza się tryb karty sieciowej.

Maxit 21 Oct 2017 17:40 801 6
    Maxit
    Level 11  
    Witajcie,

pozyskałem z demontażu rejestrator eXalto XR0800HVN. U klienta zaczął się dziwnie zachowywać, tj. zmieniać tryb sieci Static IP na PPPOE, więc tracił połączenie z rejestratorem. Po zalogowaniu się do rejestratora i ustawieniu sieci jest dobrze dzień lub dwa, a potem znów się przełącza. I tak w kółko.

W tej chwili inny znajomy potrzebuje prosty monitoring i ten rejestrator byłby idealny, żeby mu go podarować, ale musi działać stabilnie. Pomyślałem, że wymiana firmware mogłaby pomóc, ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnego supportu do tego urządzenia. Jak znam życie, to jest to tylko jeden z brandów jakiegoś chińskiego urządzenia. Może macie pomysł skąd pozyskać taki wsad.

Pytanie dodatkowe. Zakładając, że LAN działa poprawnie jakim softem podglądać kamery na Androidzie/iPhone/PC/Macu? Poprzedni user korzystał z iPhone i wiem, że miał podgląd.

Dzięki za pomoc.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Eltrox Hurton
    paszczakq
    Level 26  
    Kiedyś ten sprzęt oferował Alpol . Od pewnego czasu wycofany i w zasadzie brak supportu .
  • Eltrox Hurton
    Maxit
    Level 11  
    Patrząc, że nawet internet nie zna tego urządzenia, to tak się domyślałem...

Napisałem tutaj, mając nadzieję, że ktoś może coś jeszcze ma, na starym pendrive, czy laptopie serwisowym...

Dzięki za wsparcie.
    Maxit
    Level 11  
    Dziś troszkę poszperałem w internecie posługując się nazwami: DVR-8cif, oraz identyfikatorem sprzętu.

Znalazłem SWANN 8-2500, DVR9008n, Poseidon-85... Wyglądają na bliźniacze urządzenia.
    Niestety SWANN 8-2500 ma zahasłowany firmware, Poseidon-85 nie ma dostępnego dział download, a DVR9008n udało mi się ściągnąć firmware v 3.3.1 z marca 2013r.

Trochę boję się go wgrać bez konsultacji. W międzyczasie przywróciłem rejestrator do ustawień fabrycznych i wydaje się, ze zachowuje się stabilnie.

Ponawiam pytanie. Jaką aplikacją na androida/iPhone można podglądać obraz z rejestratora? Klika ze sklepu play sprawdzałem, ale udało mi się wyświetlić obrazu z kamer...
    paszczakq
    Level 26  
    Z moich archiwów ASee.apk jedyne co mam . Tylko nawet nie mam na czym to przetestować .
    Maxit
    Level 11  
    A możesz mi podesłać na maila?
    nawoj90
    Level 2  
    Witam,
    i udało się komuś znaleźć aplikacja która wyświetli obraz z rejestratora exalto XR0800HVN?? Aplikację ASee mam na androidzie ale nie działa :(
    Do podglądu obrazu na PC używam programu NetViewer.