Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung s4 - Szybko roxladowujaca się bateria.

Daniel0210 21 Paź 2017 23:37 681 2
  • #1 21 Paź 2017 23:37
    Daniel0210
    Poziom 1  

Cześć. Mam problem z moim Samsungiem s4 mini. Przy jednoczesnym używaniu telefonu i ładowaniu baterii, poziom naładowania spada nie rośnie. Dodatkowo kilka dni temu przed wyjściem do pracy miałem go naładowane do 80%. W pracy użyłem go może przez 20 minut. Gdy spojrzałem na niego po wyjściu z pracy to miał tylko 7%. W nocy poziom baterii potrafi spaść nawet o 30%. Próbowałem go ładować ładowarka do Sony i było widać, że poziom baterii szybciej wzrasta. Wiec, jak myślicie? Czy to wina baterii, ładowarki ? Czy te telefony juz tak mają. Czytałem że wielu użytkowników Samsunga juz tak miało . Normalnie myslalbym ze to bateria, ale ta sytuacja z ladowarka od Sony mi troche namieszala. Pytam bo nie wiem czy jest sens inwestować w baterie, czy lepiej poszukać sobie nowego telefonu?

0 2
  • #2 22 Paź 2017 01:10
    1 PAWEL
    Poziom 41  

Sprawdź jakie usługi masz włączone, sporo energii można zaoszczędzić,
    możliwe że słaba już bateria spadek pojemności.

0
  • #3 22 Paź 2017 07:46
    rafcio_21
    Poziom 28  

Moim zdaniem bateria do wymiany miałem tak samo w S4 (9515) też pokazywało około 80% czasami włączyłem przeglądarkę telefon potrafił się nieoczekiwanie zresetować i po resecie już miałem około 3% baterii . Po wymianie baterii kupiłem używaną i takiego problemu już nie mam .

0