Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne do 500 zł.

matess1 22 Oct 2017 15:40 1587 8
    matess1
    Level 6  
    Witam serdecznie, zamierzam zakupić słuchawki bezprzewodowe nauszne do 500 zł. Słabo się na tym znam więc postanowiłem poprosić o pomoc, na pewno ktoś z was wie więcej w tym temacie i może podrzuci jakieś propozycje. Będę używał ich ze smartfonem Huawei p9 oraz komputerem. Interesuje mnie raczej basowe brzmienie. Zastosowanie to słuchanie muzyki i raz na jakiś czas gry, nic więcej. Będę bardzo wdzięczny za propozycje.
  • Helpful post
    WALDEK.PL
    Level 7  
    Osobiście polecam JBL T450BT. Fajnie wykonane, działają bez zakłóceń, dobry bass, działają dość długo (nie słuchałem nigdy po więcej niż 3 godziny, wiec nie wiem jak długo trzymają), producent z tego co pamietam dawał do 8 godzin chyba. Dużo kolorów. Polecam naprawdę, ale to tylko moja opinia,

pozdrawiam,
    Słuchawki bezprzewodowe nauszne do 500 zł.
    matess1
    Level 6  
    Widzę że kosztują też około 200 zł, ja mam budżet do 500 i zastanawiam się czy byłaby duża różnica w słuchawkach za 200 a 500.
    Jawi_P
    Level 35  
    matess1 wrote:
    zastanawiam się czy byłaby duża różnica w słuchawkach za 200 a 500.

Mogę Ci sprzedać te słuchawki za 500 jak chcesz. ;)
    A tak serio, jakby cena mówiła od razu o jakości.
    Słuchałem Sony MDR-XB950N1 bezprzewodowe - kosztują 2x tyle co te JBL. Nie kupiłbym.
    Miałem, kiedyś Philipsa, przewodowe - po prostu rewelacja - za 120pln.No niestety padły i gdybym znalazł jakieś bezprzewodowe, które grałyby jak te stare philipsy kupiłbym bez zastanowienia. Nie patrz na cenę, tylko posłuchaj porad, idź tam, gdzie można ich posłuchać i wtedy będziesz wiedział czy są warte czegoś czy nie. Gusty tez są różne.
    icooz
    Level 16  
    Ja bym nie powiedział że słuchawki MDR sony są nietrwałe, mam słuchawki z tej serii i uważam że są trwałe przez co najmniej 2 lata z nich korzystam po 3-5 godzin, i są nadal ok. Co do dźwięku to jest troszku słaby ale nie mnie o tym sądzić bo tylko takie testowalem nie licząc chinszczyzny. Jak zakończę podróż to zedytuje ten post i podam pełną nazwę słuchawek jakich posiadam.
    WALDEK.PL
    Level 7  
    Szczerze, to musisz odpowiedzieć sobie czy jest sens wydania całej dostępnej Tobie kwoty. Ja z JBL jestem zadowolony, ale prawda, że
    Jawi_P wrote:
    Miałem, kiedyś Philipsa, przewodowe - po prostu rewelacja - za 120pln.No niestety padły i gdybym znalazł jakieś bezprzewodowe, które grałyby jak te stare philipsy kupiłbym bez zastanowienia.
    Też kiedyś miałem takie Philipsy. Miały taką wyściółkę śmieszną co się łuszczyła po dłuższym użytkowaniu. ale the best ogólnie.

Wracając do tematu. Poważnie zastanów się nad tymi JBL'mi.
    matess1
    Level 6  
    Widzę że te JBL mają dość dobre oceny i na pewno sprawdzę w tygodniu w jakimś sklepie, znalazłem jeszcze kilka modeli:
    - SENNHEISER HD 4.40 BT
    - MARSHALL MAJOR II BLUETOOTH
    - Audio-Technika ATH-AR3BT
    - MEE Audio Matrix2
    - BLUEDIO T4
    Może ktoś z was posiada któryś model i może coś powiedzieć? Będę wdzięczny za info;)
    Pipit
    Level 2  
    W takim budżecie polece bezprzewodowe grind od skullcandy. Dorwiesz je juz za 4 stówki. Wygodne (czasem w nich kilka h słucham muzy), bateria trzyma ok 12 godzin ciagłego grania. dobre też do rozmów telefonicznych.