Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zamienniki do kolumn Kenwood LSK-200II

redex 22 Paź 2017 17:49 324 2
  • #1 22 Paź 2017 17:49
    redex
    Poziom 3  

Witam szanownych kolegów mam pytanie dotyczące kolumn głośnikowych jak w temacie. Czy istnieją jakieś zamienniki przetworników do tych kolumn. Szukałem w google, lecz nie mogłem w ogóle znaleźć informacji o zastosowanych w tych kolumnach przetwornikach. Zależy mi na tym aby były jak najbliższe (jakością brzmienia oraz parametrami) do tych co mam teraz, ponieważ wg mnie grają świetnie. Kolumny oraz przetworniki w nich mam w stanie idealnym (po za lekkim rozdarciem materiału na osłonie głośników- niestety takie już kupiłem) lecz gdybym przez przypadek je uszkodził to chciałbym wiedzieć jakie zamienniki w nie wsadzić . Na życzenie mogę wrzucić fotki tego co jest z tyłu każdego przetwornika napisane. Dodam tylko, że są to kolumny trójdrożne a nie tak jak google pokazuje dwudrożne Pozdrawiam

0 2
  • #2 23 Paź 2017 18:24
    goraj krzysztof
    Poziom 28  

Nie ma coś takiego jak zamiennik głośnika. Podobna to może być średnica i nic poza tym. Takie są uroki kupowania zagranicznych kolumn. Musisz o nie dbać, a w razie awarii dobry serwis.

0
  • #3 24 Paź 2017 16:12
    redex
    Poziom 3  

Dzwoniłem do Kenwooda części zamiennych brak niestety bo data produkcji to 82-86 a z polskich kolumn w tej cenie niczego nie znalazłem (swoją drogą Altony 70 nie umywają się do nich jeśli chodzi o jakość dźwięku). W takim razie dziękuję i zamykam temat. Pozdrawiam

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo