Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sony Xperia E1 dual Sim - zablokowany wzorem a nie pamietam jaki jest prawidłowy

22 Paź 2017 21:33 2034 4
  • Poziom 2  
    Witam was, ustawiłam blokadę wzorem i nie pamiętam go, nie mogę odblokować telefonu, nie działa resetowanie przez przycisk głośności, przez program pc sony też nie, bo nie mogę aktualizować programu pc sony, więc czy ktoś może mi jakoś pomóc, czy można jeszcze jakoś go odblokować?
  • Poziom 29  
    Źle zaczynasz - ortografia, interpunkcja ...
    Ile razy już próbowałaś? Trzeba odczekać 30s po 5 próbach - właśnie sprawdziłem na swojej Z2.

Jak można zapomnieć wzoru?

Ogólnie wystarczy wielokrotnie wprowadzić błędny wzór, a telefon poprosi o podanie hasła do konta Google, po czym wyskoczy monit o podanie nowego wzoru, czy też wybór nowej metody zabezpieczenia telefonu.

P.S. Info z Sony Support:
    Resetowanie blokady ekranu po zapomnieniu kodu PIN, hasła lub wzoru

Jeżeli nie pamiętasz kodu PIN blokady ekranu, hasła lub wzoru, możesz ją zresetować, korzystając z usługi Ochrona przez my Xperia. Resetowanie blokady ekranu przy użyciu usługi Ochrona przez my Xperia nie powoduje utraty żadnej zawartości urządzenia.

Aby aktywować usługę Ochrona przez my Xperia, zobacz temat Odnajdywanie utraconego urządzenia .
    Jak zresetować blokadę ekranu przy użyciu usługi Ochrona przez my Xperia

Wymagana jest nazwa użytkownika i hasło do konta Google™ oraz włączenie w urządzeniu usługi Ochrona przez my Xperia.
    Przejdź do strony myxperia.sonymobile.com na dowolnym urządzeniu połączonym z Internetem.
    Zaloguj się, używając tego samego konta Google™, przy użyciu którego zostało skonfigurowane urządzenie Xperia™.
    Kliknij zdjęcie swojego urządzenia Xperia™ w sekcji Twoje urządzenia.
    Wybierz pozycję Blokuj lub Zmień PIN2, aby zastąpić obecną blokadę ekranu nowym kodem PIN.
    Postępuj zgodnie z wyświetlanymi na ekranie instrukcjami z usługi Ochrona przez my Xperia.

W zależności od ustawień zabezpieczeń urządzenie może zostać zablokowane po zresetowaniu blokady ekranu. Aby użyć urządzenia, należy wtedy wprowadzić nazwę użytkownika i hasło do konta Google™.
  • Poziom 2  
    już to wszystko zrobiłam a doszłam do 80 razy i nic nie pomogło i to co ty napisałeś też robiłam i nic
  • Admin grupy GSM
    Trzeba wgrać nowe oprogramowanie.