Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka drukarka laser kolor, tania w eksploatacji mało awaryjna

mahcin 23 Paź 2017 11:57 1404 0
    mahcin
    Poziom 27  
    Witajcie,

Sporo czasu temu miałem Samsunga CLP, ale ciągle coś było nie tak, miałem finalnie 2 extra sztuki na części, by jedna działała ok, taniość wydruku to rewelacja ze względu na chip i części (coś się psuło to kupowałem kolejną i składałem)
    Po czasie stało to się męczące, a więc obecnie OKI C531DN, rewelacja pod względem działania, czujniki wyłączone w menu serwisowym, proszek tani i drogi, napełniam i drukuję, ALE: czerwony to np pomarańczowy... jakość, jakość, jakość.... drukarka czytałem że wybredna na toner i to prawda, bo nawet zespół bębna w wiór rozebrałem i wyczyściłem bo nie dawno pasy zaczęły się pojawiać żeby było mało problemów, zespołu bębna nie warto mi kupować, a samych rolek nie dostanę na przekładkę tanio, więc 3 noce z rzędu z tematem drukarki:

wydruk: ok 500 kartek A4 miesięcznie jak na razie i nieznacznie ok 50+ każdy miesiąc do przodu. A3 nie używam.
    - MAŁA AWARYJNOŚĆ - koniecznie
    - TANIA W EKSPLOATACJI - koniecznie
    - DUPLEX - koniecznie
    - KOLOR - koniecznie
    - SKANER/KSERO - opcja

wybór padł na CP2605dn, potem jednak zmiana zdania i CP3505dn, a jeszcze później CP2025dn, aż w końcu CM 2320 MFP zmotywował mnie jednak do napisania tematu, gdyż z info jakie znalazłem CM 2320 MFP jest na bazie CP2025 a ta z kolei cieszy się ekonomią i małą awaryjnością, więc jak mogę mieć ekstra skaner to czemu nie, chyba idę w dobrą stronę, ale czy niczego nie przeoczyłem? Czy CP2025dn / CM 2320 MFP rozsądnie myśląc będzie lepsza od moich poprzedników (Samsung CLP, OKI c531dn) pod w/w względami?

Z góry dzięki