Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung CLX 3305 - Laser kolorowy, dziwny wydruk tylko przy kolorach

25 Paź 2017 08:31 390 3
  • Poziom 11  
    Dzień dobry,
    mam problem z diagnostyką drukarki. Przesyłam na załącznikach w czym jest problem. Przy druku kolorowym występuje dziwne przesunięcie koloru, przy druku w czarnym problem nie występuje. Tonery wykluczyłem, bęben jest oryginalny jeszcze 60% zostało, pas transmisyjny podobnie wizualnie również w dobrym stanie. Fuser dobrze wtapia proszek w kartkę, styki od bębna i tonerów przeczyszczone. Ogólnie drukarka jest w dobrym stanie nie jest wyeksplotowana. Co sądzicie o tym?

Samsung CLX 3305 - Laser kolorowy, dziwny wydruk tylko przy kolorachSamsung CLX 3305 - Laser kolorowy, dziwny wydruk tylko przy kolorachSamsung CLX 3305 - Laser kolorowy, dziwny wydruk tylko przy kolorachSamsung CLX 3305 - Laser kolorowy, dziwny wydruk tylko przy kolorachSamsung CLX 3305 - Laser kolorowy, dziwny wydruk tylko przy kolorachSamsung CLX 3305 - Laser kolorowy, dziwny wydruk tylko przy kolorach
  • Poziom 38  
    Czy drukarka została wyczyszczona? Wyglada mi to na rozmazywanie proszku tonerowego kawałkiem brudu.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Widać, że tonery kolorowe były regenerowane - tylko nieodpowiednio.
    Trzeba też sprawdzić listwę czyszczącą bębna i pasa.
  • Poziom 11  
    Bęben był rozbierany i czyszczony, ale wydruk nadal jest taki sam, żadnej zmiany. Sprawdzę jeszcze listwę czyszcząca pasa. pozdrawiam

Dodano po 43 [minuty]:

Temat zamykam, winna była listwa czyszcząca pasa, kurz... dzięki za podpowiedz. pozdrawiam Imprimarex