Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung CLX 3305 - Laser kolorowy, dziwny wydruk tylko przy kolorach

virus5 25 Paź 2017 08:31 327 3
  • #1 25 Paź 2017 08:31
    virus5
    Poziom 11  

Dzień dobry,
    mam problem z diagnostyką drukarki. Przesyłam na załącznikach w czym jest problem. Przy druku kolorowym występuje dziwne przesunięcie koloru, przy druku w czarnym problem nie występuje. Tonery wykluczyłem, bęben jest oryginalny jeszcze 60% zostało, pas transmisyjny podobnie wizualnie również w dobrym stanie. Fuser dobrze wtapia proszek w kartkę, styki od bębna i tonerów przeczyszczone. Ogólnie drukarka jest w dobrym stanie nie jest wyeksplotowana. Co sądzicie o tym?

Samsung CLX 3305 - Laser kolorowy, dziwny wydruk tylko przy kolorachSamsung CLX 3305 - Laser kolorowy, dziwny wydruk tylko przy kolorachSamsung CLX 3305 - Laser kolorowy, dziwny wydruk tylko przy kolorachSamsung CLX 3305 - Laser kolorowy, dziwny wydruk tylko przy kolorachSamsung CLX 3305 - Laser kolorowy, dziwny wydruk tylko przy kolorachSamsung CLX 3305 - Laser kolorowy, dziwny wydruk tylko przy kolorach

0 3
  • #2 25 Paź 2017 09:18
    sanfran
    Poziom 36  

Czy drukarka została wyczyszczona? Wyglada mi to na rozmazywanie proszku tonerowego kawałkiem brudu.

0
  • Pomocny post
    #3 25 Paź 2017 18:34
    Imprimarex
    Poziom 24  

Widać, że tonery kolorowe były regenerowane - tylko nieodpowiednio.
    Trzeba też sprawdzić listwę czyszczącą bębna i pasa.

0
  • #4 26 Paź 2017 16:08
    virus5
    Poziom 11  

Bęben był rozbierany i czyszczony, ale wydruk nadal jest taki sam, żadnej zmiany. Sprawdzę jeszcze listwę czyszcząca pasa. pozdrawiam

Dodano po 43 [minuty]:

Temat zamykam, winna była listwa czyszcząca pasa, kurz... dzięki za podpowiedz. pozdrawiam Imprimarex

0