Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Zlece - Automatyka do suszarni ( naprawa) ? Uruchomienie.

malyboa 25 Paź 2017 12:20 1134 0
  • #1 25 Paź 2017 12:20
    malyboa
    Poziom 9  

Witam
    Ostatnio ze Szwajcarii ściągnąłem mała suszarnie do drewna , która posiada automatykę.
    Chciałbym by suszarnia zaczęła działać jak należy . Sam podłączyłem do Szafy sterującej wszystkie kable według tego jak zostały opisane.
    Po włączeniu urządzenia włącza się Pomiar temperatury na MTR12, włącza on nagrzewnice która próbuje osiągnąć zadana temperaturę.
    Niemniej jednak Główny wentylator się nie włącza , kominki które miałyby otwierać się i zamykać automatycznie tez … prawdopodobnie nie są podpięte wogóle.

Chciałbym się dowiedzieć czy państwo Jesteście wstanie mi to ustawić , oraz jeżeli tak to mniej więcej chciałbym dowiedzieć się o kosztach z tym związanych .

W zalaczniku zdjęcia suszarni , podzespołów oraz schematu. W szafie sterującej każdy element jest podpisany , wiec łatwo można to połączyć ze schematem.

[Zlecę] Zlece - Automatyka do suszarni ( naprawa) ? Uruchomienie.[Zlecę] Zlece - Automatyka do suszarni ( naprawa) ? Uruchomienie.[Zlecę] Zlece - Automatyka do suszarni ( naprawa) ? Uruchomienie.

Czy ktos z Panstwa dalby rade na to zerknac?

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).