Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wirus ktory wylacza mi komputer po starcie

Kishiru 25 Paź 2017 20:42 288 4
  • #1 25 Paź 2017 20:42
    Kishiru
    Poziom 3  

Witam
    Ściągnąłem wczoraj wirusa który po starcie systemu go automatycznie wyłącza. Pokazuję się pulpit i jakiś komunikat po niemiecku od osoby która stworzyła tego wirusa i komputer sie wyłącza. Mam windowsa 7. Próbuję właśnie zrobić format lecz gdy klikam klawisz bootowania to tak jakby bootowanie sie skippuje i włącza normalnie system. Próbowałem coś zdziałać w trybie awaryjnym itd ale nie działa myszka ani klawiatura jak wlaczy się system. Jakieś pomysły?

0 4
  • #2 25 Paź 2017 20:45
    Kolobos
    Spec od komputerów

Jak juz uda Ci sie uruchomic komputer z dzialajcej plyty z W7 to sprobuj przywracania systemu o ile masz jakies punkty. Jezeli nie to mozesz sprobowac uruchomic FRST z poziomu WinRE i zamiescic log ze skanowania w zalaczniku.

0
  • #3 25 Paź 2017 21:01
    Kishiru
    Poziom 3  

No właśnie nie mogę uruchomić z płytki ponieważ gdy włączam bootowanie to i tak mi to skippuje i włącza się normalnie Windows. Powiesz jak zrobić te logi to zaraz ogarne wszystko?

0
  • #5 25 Paź 2017 23:47
    Kishiru
    Poziom 3  

Jutro to zrobię rano i dam znać, muszę ogarnąć pendrive. Dzisiaj dam sobie spokój. Dodam też że po włączeniu komputera w cmd wyskakuje komenda shutdown -a oraz jakieś inne "erase" coś tam po czym komp sie wyłącza. Jutro dam logi

0