Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirlpool ARC6678 - Zamrożona chłodziarka, ciągła praca na "1", z tyłu

MonikaWr 26 Paź 2017 11:05 285 0
  • #1 26 Paź 2017 11:05
    MonikaWr
    Poziom 1  

Witam,
    od długiego czasu mój 10 letni Whirlpool przestał pracować normalnie. Dźwięków dziwnych nie wydaje, ani zbyt głośnych, ale pracuje na minimum, czyli na 1, a i tak wszystko zamraża w chłodziarce na potęgę, głównie w dolnej komorze warzyw, ale obecnie przez to, że wartstwa lodu sięga 4-6 cm to wszystko jest zamrożone.

Ona jest "no frost" i w zamrażarce rzeczywiście lodu nie ma, ale za to "przeniósł" się do lodówki, co utrudnia korzystanie z produktów. Zamrożone jajka, czy śmietana mogą wkurzyć. Oczywiście rozmrażałam ją nawet 2 tygodnie temu i niestety nic to nie daje. Momentalnie obrasta lodem (zmrożonym śniegiem).
    Wydaje mi się, że pracuje ciągle zżerając przy tym sporo energii. Dodatkowym problemem jest niedziałający wiatraczek na górze o żarówce, której nigdzie nie można dostać nie wspominam, bo to nie utrudnia aż tak korzystania.

Dzisiaj aby sprawdzić model odsunęłam lodówkę i okazało się, że w pojemniku, który służy jako skraplacz jest sucho, ale woda powolutku kapie po jednej z rurek i z tyłu widać przyschniętą plamę. Dzwoniąc do serwisu Whirlpoola (oddział wrocławski) podali cenę za przyjazd taką, że zwaliła mnie dosłownie z nóg.
    Czy opisane przeze mnie problemy są do naprawy za rozsądną cenę - czytając posty na tym forum rozwiązaniem była wymiana jakiegoś niedrogiego elementu, ale czy na pewno dotyczy to również mojej lodówki.

Jeśli ktoś potrafi to zreperować za rozsądną cenę to proszę o kontakt. Jeśli nie nadaje się do naprawy to będę bardzo wdzięczna za informację - wtedy niestety będę musiała kupić nową na raty, ale wolałabym ją reanimować. (Wrocław, Klecina)
    Załączam zdjęcia lodówki - przepraszam za pajęczyny, ale tam kurzy nie wycieram :-)
    Z góry dziękuję za pomoc.

Whirlpool ARC6678 - Zamrożona chłodziarka, ciągła praca na "1", z tyłuWhirlpool ARC6678 - Zamrożona chłodziarka, ciągła praca na "1", z tyłuWhirlpool ARC6678 - Zamrożona chłodziarka, ciągła praca na "1", z tyłuWhirlpool ARC6678 - Zamrożona chłodziarka, ciągła praca na "1", z tyłuWhirlpool ARC6678 - Zamrożona chłodziarka, ciągła praca na "1", z tyłu

0 0
  Szukaj w 5mln produktów