Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Reklama] Rozpoznawanie numerów ukrytych

sdd 27 Paź 2017 20:52 708 0
    sdd
    Poziom 13  
    Mam możliwość rozpoznawania numerów dzwoniących z aktywną usługą ukrywania numerów. Jeśli masz problem z seryjnymi złośliwymi połączeniami z takich numerów i chciałbyś poznać dowcipnisia, zapraszam do kontaktu.

Usługa dotyczy wyłącznie ustalenia numeru dzwoniącego (i to wyłącznie dla połączeń, które dopiero nastąpią) - nie namierzam lokalizacji ani danych osobowych dzwoniącego.

Jeśli regularnie miewasz złośliwe połączenia z numeru, który się nie wyświetla ("numer zastrzeżony"), skontaktuj się ze mną. Ustawimy przekierowanie w przypadku zajętości na numer do mojego systemu i gdy przy najbliższej okazji zobaczysz, że dzwoni do Ciebie ktoś z ukrytego numeru, wówczas odrzucisz połączenie, które trafi do mnie i ja ustalę numer dzwoniącego.
    Usługa kosztuje 99 zł, przy czym płacisz dopiero za uzyskanie informacji o numerze. Wszelkie czynności związane z usługą są bezpłatne! Zanim zapłacisz, dokonam wstępnej weryfikacji numeru - możliwe jest bowiem, że numer, który ustalę, okaże się numerem "sztucznym" i jego ustalenie nic by nie dało.

Z usługi możesz korzystać tylko wówczas, gdy Twoja sieć umożliwia korzystanie z usługi przekierowywania połączeń - oferują to wszystkie abonamenty i część prepaidów (T-Mobile, Play oraz wirtualni operatorzy działający na infrastrukturze Play).

Jeśli nie wierzysz, zadzwoń do mnie z ukrytego numeru na numer 799079789 (Play).

Zapraszam.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).