Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer aspire 5920g - Acer aspire 5920g włącza się lecz matryca nie dziala

28 Paź 2017 04:10 495 7
  • Poziom 2  
    Witam mam problem z moim laptopem , został niedawno kupiony, był używany w pracach biurowych przed moim zakupem .Problem z tym laptopem wystapil po około 2 tygodniowym korzystaniu z niego wiec polega on na nim , ze na początku problemu poprostu podczas grania laptop się zawiesil jedynym możliwym sposobem sposobem było zrestartowanie laptopa i dalej działał ale właśnie jak włączałem ta grę to się powtarzał lecz teraz już wogóle nie da się z niego korzystać gdy odpaliłem wczoraj laptopa usłyszałem 3 piknięcia jak można tak to powiedzieć i działają wiatraki i wszystko diody się świeca słychać jak Windows się włącza lecz na matrycy nic nie widać próbowałem podłączyć kablem hdmi do telewizora i do monitora także próbowałem lecz nie działa wie ktoś może czy jest możliwość naprawy tego samego lub poinformowania mnie co z nim się stało
  • Poziom 2  
    Czyli zostało mi zanieść mój sprzęt do komisu?
  • Poziom 30  
    Raczej serwisu, choć naprawa może okazać się nieopłacalna. W komisie dostaniesz za niego grosze, lepiej sprzedać na allegro lub OLX w całości jako uszkodzony lub rozebrać i sprzedać na części.
  • Spec od drukarek
    O ile się nie mylę, ten model ma osobną kartę graficzną - często występują tam awaryjne karty Geforce 8400/8600.
  • Poziom 2  
    W tym laptopie ponoć znajduje się karta graficzna GeForge 9500m GS 512mb,lecz teraz stało się coś dziwnego ponieważ wyjalem baterie z laptopa podłączyłem do zasilacza i włączyłem go i na matrycy wyskoczyło coś dziwnego dam to w zdjeciu
  • Spec od komputerów
    Grafika do wymiany. Naprawa nieopłacalna.
  • Poziom 21  
    Lepiej poszukaj sprawnej płyty, wyjdzie ci taniej, o ile i tam grafika nie padnie.