Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Master - Podłączenie radia SONY (sterowanie z kierownicy)

28 Paź 2017 12:37 1971 2
  • Poziom 19  
    Wymieniam fabryczne radio z Renault Master II (2006r.) na radio SONY, ogólnie potrzebuje wejścia AUX żeby była możliwość puszczania dźwięku z telefonu itp.

Zorganizowałem przejściówkę/kostkę 16pin (2 grube piny - stałe 12V i masa) podłączenie do samochodu proste dwie kostki ISO no i radio działa, odtwarza dźwięk na głośniki samochodu.

Niestety nie działa sterowanie radiem z kierownicy, zapewne odpowiada za to trzecia kostka, która wychodzi spod pulpitu.

Szukałem odpowiedniego adaptera, niestety nie znalazłem (są do scenica i meganki za około 150-200zł) także jeśli ktoś ma dojście do zakupu takiego adaptera to bardzo proszę o link.

Ewentualnie jeśli jest taka możliwość samodzielnego zrobienia kostki (zmiana kabli, odpowiednie połączenia itp.) to proszę o jakiś schemat podłączenia.

Renault Master - Podłączenie radia SONY (sterowanie z kierownicy)Renault Master - Podłączenie radia SONY (sterowanie z kierownicy)Renault Master - Podłączenie radia SONY (sterowanie z kierownicy)Renault Master - Podłączenie radia SONY (sterowanie z kierownicy)Renault Master - Podłączenie radia SONY (sterowanie z kierownicy)
  • Moderator CarAudio
    Napisz do gościa z piloty.pl , a na bank Ci pomoże jeśli ten tajemniczy Sony ma wejście na takie sterowanie.
  • Poziom 43  
    wentyl215 napisał:
    są do scenica i meganki za około 150-200zł)

Do Mastera będą te same.