Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralko suszarka LG F14U2TDH1NH - nie działa tryb suszenia

The_EmceT 29 Oct 2017 20:53 3645 2
 • #1
  The_EmceT
  Level 2  
  Witam serdecznie , do nie dawna byłem zadowolonym posiadaczem pralko suszarki marki LG . Opisze po krótce problem, otóż wyjechałem na tydzien po za dom i tak jak było napisane w instrukcji wyłączyłem wodę by nie dostała się przypadkiem do bębna, po przyjeździe włączyłem pralkę wszystko było by ok dopóki nie włączyłem funkcji suszenia, po suszeniu rzeczy były mokre jak prosto z rzeki, można było wykręcić i mieć pełen zlew wody. Bęben posiadam do 5 kg suszenia zawsze jest mniej , sprawdziłem filtr i wylałem wodę która zgromadziła się w odpływowym zbiorniczku , sprawdziłem również wąż i wszystko jest ok, więc włączyłem te mokre ubrania na wirowanie 1400 obrotów i 15 minut i pranie było o wiele suchsze od tego co zastałem po suszeniu więc pełen nadziei włączyłem tryb suszenia raz jeszcze na godzinę. Pełen nadziei otwarłem bęben po ukończeni pracy lecz zastałem ponownie ubrania całkowicie mokre! Nie logiczne! To wygląda tak jak by woda stała/cofała się ale jest to chyba nie możliwe bo przecież podczas wirowania ubrania są względnie suche tak jak powinno być, lub problem z programem czy komputerem.
  Mam nadzieje ze ktokolwiek się znajdzie kto będzie w stanie pomóc ! :( pozdrawiam ! :)
 • #2
  Izabella112233
  Level 1  
  Dzien dobry, czy udalo sie Panu znaleźć przyczynę tego problemu? Mam podobny, wczoraj po 2 godzinach suszenia wyjełam totalnie mokre rzeczy. :( Pozdrawiam
 • #3
  wojtassk91
  Level 10  
  Filtr w dmuchawie jest zatkany i ja miałem podobny problem. Otóż pralko suszarka pobiera mokre powietrze z bębna przepuszcza przez grzalke i wpuszcza do bębna. Najczęściej niedosusza przez zatkany filtr brak cyrkulacji.