Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Carminat 5000 - Przeróbka wtyczki wyświetlacza z standardu carminat 5000

Pinto 31 Paź 2017 10:34 1437 10
  • #1 31 Paź 2017 10:34
    Pinto
    Poziom 10  

Witam,

Czy ktoś wykowywał kiedyś przeróbkę wtyczki wyświetlacza w carminacie 5000 na standard jaki jest w radiu update list. Posiadam Megane IIPHII z radiem Carminat 5000, natomiast chciałbym podłączyć radio Update List z MP3 pod oryginalny wyświetlacz i pilot. W samochodzie zamontowany jest już wyświetlacz AFFA3, znalazłem opis na stronie http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/dolkab.htm,, natomiast jest niekompletny, mam więcej przewodów w oryginalnej wtyczce niż zostało to rozrysowane. Bardzo proszę o pomoc.

0 10
  • #3 31 Paź 2017 21:29
    Pinto
    Poziom 10  

Dzięki kolego za zainteresowanie, natomiast jeżeli chodzi o wyświetlacz to chyba nie jest to typowy pod carminata - mój po odpięciu od radia dalej działa pokazując godzinę i temperaturę, w dodatku posiada przyciski do ustawiania godziny... więc czy aby napewno nie będzie to affa3 taki jak w update list ?

0
  • #5 02 Lis 2017 17:21
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 35  

milejow napisał:
    Nie.

Tak.

Będzie pasował.

Pinto napisał:
    Posiadam Megane IIPHII

Po lifcie jest wyświetlacz na czarną kostkę podejdzie pod update list mp3.

0
  • #7 02 Lis 2017 17:55
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 35  

milejow napisał:
    (Megane II)

Przed lift nie pasuje - wyświetlacz na zieloną kostkę po lift ma czarną kostkę i podejdzie.

Dodano po 4 [minuty]:

Pinto napisał:
    w dodatku posiada przyciski do ustawiania godziny

To jest dziwne.

Coś tu nie pasuje.

Daj foto włączonego wyświetlacza.

Przy navi godzinę ustawia GPS.

0
  • #9 04 Lis 2017 07:06
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 35  

milejow napisał:
    Szymon to chodzi o ten wyświetlacz mozaikowy, tak?

Tak.

Ten ładny - graficzny.

Mam nawet taki gdzieś wyświetlacz i wiązkę.

W tygodniu zrobię foto.

Pinto napisał:
    w dodatku posiada przyciski do ustawiania godziny

Tylko ja mam bez przycisków.

0
  • #10 05 Lis 2017 15:01
    Pinto
    Poziom 10  

Witam ponownie koledzy,

Tak jak napisałem meganka po lifcie, wyświetlacz ma przyciski do ustawiania godziny, można też ustawić w nawi. Co mogę dodać - po odpięciu kostki wyświetlacza od radia, wyświetlacz dalej działa, pokazuje dużą godzinę i temperaturę, fotki zrobię i podeślę jutro. Natomiast ciągle nie wiem jak przerobić tą nieszczęsną wtyczkę pod standard radia update list - ponawiam zatem prośbę.

0
  • #11 29 Lis 2017 07:28
    Pinto
    Poziom 10  

Sprawa zakończona - dla potomnych, wyświetlacz który u mnie współpracował z carminatem be7433, bez problemu podszedł pod radio update list, wystarczyła tylko przeróbka wtyczki przy radiu - załączam schematy poniżej.Carminat 5000 - Przeróbka wtyczki wyświetlacza z standardu carminat 5000Carminat 5000 - Przeróbka wtyczki wyświetlacza z standardu carminat 5000

0
  Szukaj w 5mln produktów