Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Kiano SlimNote 14.1 + - w trakcie resetowania systemu wyskakuje błąd,i nie d

Robert Stasiak 31 Paź 2017 13:05 1866 7
  • #1 31 Paź 2017 13:05
    Robert Stasiak
    Poziom 8  

Resetowanie ustawień do stanu początkowego systemu na dysku flash w laptopie Kiano.W trakcie resetowania wyskakuje błąd.Nie mam możliwości wejścia cmd , jako administrator gdyż nie mam przcisku zatwierdzającego Tak , widoczny jest tylko Nie,dlatego chciałem przywrócić do ustawień początkowych.

0 7
  • Pomocny post
    #2 31 Paź 2017 19:52
    dawidgrud
    Poziom 3  

Witam polecam odwiedzić jakikolwiek serwis elektroniczny i poprosić o sformatowanie nie będzie to drogi koszt lub spróbuj wejść do biosu i tam przywrócić system
    Pozdrawia,m serdecznie :)

0
  • #3 31 Paź 2017 20:42
    Robert Stasiak
    Poziom 8  

Witam dziękuje za odpowiedź,mam UEFI nie wiem w jakim miejscu jest recovery ?

0
  • #4 02 Lis 2017 09:40
    dawidgrud
    Poziom 3  

To zależnie od systemu jaki Pan ma. Polecałbym zobaczyć sobie w wyszukiwarce jak przywrócić system (np.win 7 zależnie od Pana systemu). :)

0
  • #5 02 Lis 2017 20:00
    Robert Stasiak
    Poziom 8  

Witam!
    Wiem już w jaki sposób przywrócić system,w Windows 10.
    Wchodzę w panel sterowania później w odzyskiwanie systemu,lub z UEFI w zakładce Windows Recovery.
    Próbowałem różnych sposobów :przywrócenie do ustawień fabrycznych,odzyskiwanie z partycji recovery.
    W każdym przypadku,próby kończą się fiaskiem.Najprawdopodobniej partycja jest uszkodzona.
    Pozdrawiam dziękuje za odpowiedź,każda droga która prowadzi do rozwiązania problemu jest dobra.

0
  • Pomocny post
    #6 07 Lis 2017 10:46
    safbot1st
    Poziom 43  

Robert Stasiak napisał:
    W trakcie resetowania wyskakuje błąd.

Jaki?
    Zakładając, że nie ma możliwości recovery z powodu błędu danych na flashu musisz @Robert Stasiak zaopatrzyć się w instalacyjny nośnik W10 USB, a zakładając fizyczne uszkodzenie flash oddaj to niskiej jakości urządzenie na gwarancję.

0
  • #7 07 Lis 2017 21:11
    Robert Stasiak
    Poziom 8  

Witam!
    Problem rozwiązany Chińczyk pokonany. Po wejściu z Windowsa do panelu sterowania, następnie odzyskiwanie systemu, opcje zaawansowane, następnie zakładka z UEFI.
    Po restarcie ponownie w panel sterowania, odzyskiwanie systemu, zaawansowane i konsola cmd, tam udało się wejść z uprawieniami administratora Kiano X: \,następnie po restarcie,kolejnymi komendami aktywowałem wpisane w system konto administratora systemu i swoje konto przypisałem do grupy administratorzy. Po restarcie uzyskałem dostęp do systemu i pojawił się
    przycisk Tak. Odzyskałem system.
    PS.Partycja Recovery jest nadal uszkodzona,ale mam to gdzieś,zrobiłem obraz i kopię systemu.
    Pozdrawiam wszystkich pomagających w rozwiązaniu Robert Stasiak!

1
  • #8 08 Lut 2018 19:57
    Robert Stasiak
    Poziom 8  

Witam!
    Problem rozwiązany Chińczyk pokonany. Po wejściu z Windowsa do panelu sterowania, następnie odzyskiwanie systemu, opcje zaawansowane, następnie zakładka z UEFI.
    Po restarcie ponownie w panel sterowania, odzyskiwanie systemu, zaawansowane i konsola cmd, tam udało się wejść z uprawieniami administratora Kiano X: \,następnie po restarcie,kolejnymi komendami aktywowałem wpisane w system konto administratora systemu i swoje konto przypisałem do grupy administratorzy. Po restarcie uzyskałem dostęp do systemu i pojawił się
    przycisk Tak. Odzyskałem system.
    PS.Partycja Recovery jest nadal uszkodzona,ale mam to gdzieś,zrobiłem obraz i kopię systemu.
    Pozdrawiam wszystkich pomagających w rozwiązaniu Robert Stasiak!

0