Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta graficzna nie działa - Karta graficzna nagle przestała działać

31 Paź 2017 13:51 933 3
  • Poziom 4  
    Witam. Mam problem z kartą graficzną. Otóż podczas rozgrywki komputer się zawiesił. Po restarcie systemu karta graficzna przestała działać. Ekran czarny. Obecnie korzystam z zintegrowanej. Wyjąłem kartę, przeczyściłem wszystko od środka. Po wpięciu jej ponownie problem był taki sam. Sprzęt mam bardzo średni, niedługo będę składać nowy zestaw, ale do tego czasu chciałbym, aby obecny jeszcze jakoś działał.

Karta Graficzna GeForce GT630
    Procesor AMD A8-3820
    Płyta Główna a55m-p33

Da się coś zrobić? Nie zauważyłem nigdzie przypalenia. Slot karty czysty, tak samo slot płyty głównej.
  • Poziom 43  
    Trzeba sprawdzić czy karta będzie działać na innym komputerze - jeżeli nie to jest uszkodzona i samodzielnie nic nie zrobisz.
  • Poziom 4  
    Obecnie nie mam jak sprawdzić, czy karta działa na innym PC, postaram się u znajomego załatwić ową sprawę i dam znać.

Dodano po 32 [minuty]:

Nie wiem, czy to w czymś pomoże, ale karta graficzna po podpięciu "reaguje", wentylator się obraca, a sama karta zyskuje nieco na temperaturze.
  • Poziom 43  
    Rajden204 napisał:
    Nie wiem, czy to w czymś pomoże

Nie pomoże bo trzeba sprawdzić kartę w innym komputerze - bo może to nie karta jest uszkodzona.