Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
CControls
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Antena TVFox- podobno można za darmo odbierać wiele kanałów TV?

novi59 31 Paź 2017 18:04 76368 68
  • #1 31 Paź 2017 18:04
    novi59
    Poziom 1  

Czy gdzieś w Polsce można już kupić antenę TVFox i jakie są opinie na jej temat? Podobno za pomocą tej anteny można za darmo odbierać wiele kanałów TV, czy to prawda?

0 29
  • CControls
  • #2 31 Paź 2017 21:00
    bart30
    Poziom 11  

Bzdura obejrzysz to samo co na innej antenie to co nadaje Emitel bo programy Polsatu kodowane

13
  • #3 31 Paź 2017 21:41
    Mirek Z.
    Moderator

Kolego, nie pisz nie na temat. Chodzi o reklamy programów kablowych (kodowanych) nadawanych (podobno) równolegle naziemnie i niekodowanych wtedy (w paśmie poniżej typowego VHF), możliwych do odbioru przez specjalne anteny. Na Facebooku widziałem taką reklamę... ;)

3
  • CControls
  • #5 01 Lis 2017 08:08
    Iroman
    Poziom 9  

Efekt Amber Gold, powiedz ludziom że mogą mieć coś za darmo i dużo i wszyscy się na to rzucają, pomimo, że inni tego nie dają, a potem będzie płacz i lament.

5
  • #7 01 Lis 2017 20:33
    Jakun0011
    Poziom 5  

Coś tu nie pasuje, czy aż tak można ludzi manipulować?

2
  • #8 01 Lis 2017 22:26
    kaem
    Poziom 26  

Też mi się wydaje to aż niewiarygodne. Czy ludzie nie odróżniają niekodowanej oferty naziemnej od płatnej oferty kablowo-satelitarnej? Już pomijam fakt, że na znacznej części terytorium Polski, antena wewnętrzna nie wystarcza do odbioru DVB-T.
    Teraz rozumiem, dlaczego np. osoby niepełnosprawne psychicznie wymagają opiekunek z MOPS-u, które kontrolują ich zakupy. Sam mam takiego znajomego, który takiej opiekunki potrzebuje, bo już kiedyś dał się oszukać i sprzedał komuś całkiem dobry komputer za sto złotych. Tylko czy taka opiekunka zna się na DVB-T i ogólnie na technice odbiorczej RTV?

4
  • #9 01 Lis 2017 22:45
    Marco_zg
    Poziom 18  

To mnie rozwaliło... :D :D

"Jak to działa?

To proste! Po prostu podłącz TVFox to jakiegokolwiek telewizora lub monitora"

Wszystko dzięki "cudownej" antenie. Podłącze do monitora (tylko gdzie?) i mam mnogość kanałów do oglądania. :D :D :D

5
  • #10 01 Lis 2017 22:51
    Jakun0011
    Poziom 5  

Pod reklamą tegoż produktu na portalu społecznościowym są komentarze jakoby zachwalające jego cudowną funkcjonalność. Niestety swojego komentarza nie można dodać, a te które są wydają się być pisane chyba przez translator. Całość chyba szyta grubymi kablami koncentrycznymi. Czy w ogóle jest jakiś przepis o konieczności nadawania sygnału bezprzewodowego np. dla kablówki? to jakaś bzdura. Przecież TV kablowa to właśnie jest po to aby nie rozprowadzać sygnału bezprzewodowo. Kto pozwala na takie manipulacje...

5
  • #11 02 Lis 2017 07:45
    bialy20
    Poziom 20  

Jakun0011 napisał:
    Pod reklamą tegoż produktu na portalu społecznościowym są komentarze jakoby zachwalające jego cudowną funkcjonalność. Niestety swojego komentarza nie można dodać, a te które są wydają się być pisane chyba przez translator. Całość chyba szyta grubymi kablami koncentrycznymi. Czy w ogóle jest jakiś przepis o konieczności nadawania sygnału bezprzewodowego np. dla kablówki? to jakaś bzdura. Przecież TV kablowa to właśnie jest po to aby nie rozprowadzać sygnału bezprzewodowo. Kto pozwala na takie manipulacje...

Ustawa z dnia 30 czerwca 2011 o wdrożeniu naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce, która została już podpisana przez Prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego, wprowadza za sprawą Art. 20 ciekawą nowelizację do ustawy z dnia 29 grudnia 1992 r. o radiofonii i telewizji. Spore znaczenie dla widzów mogą mieć punkty 5 i 6, w których zawarto obowiązek oferowania przez operatorów kanałów wszystkich nadawców, którzy otrzymali licencje na emisję w ramach już działających multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej i jednocześnie prowadzą transmisję w analogu.

Czytaj więcej na: http://satkurier.pl/news/67996/operatorzy-zobowiazani-oferowac-podstawowe-kanaly.html
    No, ale to co innego...

2
  • #12 02 Lis 2017 08:12
    Jakun0011
    Poziom 5  

sądzę, że ten produkt to zwykła antena DVBT o której pisano wyżej. Niby dlaczego nie podają co można za jej pomocą oglądać. :D

1
  • #13 02 Lis 2017 09:01
    michał_bak
    Poziom 15  

Marco_zg napisał:
    To proste! Po prostu podłącz TVFox to jakiegokolwiek telewizora lub monitora"

Przecież tak samo działa równie cudowne urządzenie wielkości ładowarki do telefonu, które po włożeniu do gniazdka sieciowego, ogrzeje twój pokój.
    Takie czasy, ze wszelkie portale, telewizje itd. dla kasy zamieszczą każdą reklamę, byleby opłaconą.
    Nie ma zmiłuj, kto głupi na pewno kupi, a, że głupich nie sieją nie orzą, sami się rodzą, interes ma duże szanse na sukces..
    Można co prawda uczyć się fizyki, matematyki, logiki i takich tam głupot, ale po co?
    Antena która nie dość, że odbierze to i odkoduje to jest to na co czekał świat. Czekał i doczekał się. Tylko ten lisek chytrusek budzi pewną nieufność..

3
  • #15 02 Lis 2017 18:31
    wada

VIP Zasłużony dla elektroda

Najpierw darmowy prąd i licznik elektryczny co zwalnia a nawet może do tyłu działać - a teraz darmowa tv - głupich nie sieją - sami się rodzą.

1
  • #16 03 Lis 2017 07:18
    zibo50
    Poziom 17  

ściema jakich mało. W komentarzach piszą o kablu coaxia, a dalej o hdmi. Sami nie wiedzą czym to się podłącza

4
  • #17 03 Lis 2017 07:33
    pitron
    Poziom 19  

Mignęło mi to przed oczami na fejsie, ale myślałem że chodzi o podkradanie już rozkodowanego sygnału od sąsiada ;-).

2
  • #18 03 Lis 2017 07:49
    Bogdan.T
    Poziom 2  

Kolejne oszustwo,żerowanie na ludzkiej naiwności.To zwykła antena DVBT ,bez wzmacniacza, na pasma UHV/VHF .Zarobek naciągaczy - kilkaset %,ponad 100 zł zysku na 1 szt. , komentarze na ich stronie super, ale spróbujcie dodać własny,to was wyrzuci.

2
  • #19 03 Lis 2017 08:32
    Sickboy
    Poziom 11  

zibo50 napisał:
    ściema jakich mało. W komentarzach piszą o kablu coaxia, a dalej o hdmi. Sami nie wiedzą czym to się podłącza

Hahaha, ty spróbuj 'kliknąć' na jakiś komentarz, osobę, link czy cokolwiek... Albo chociaż odpowiedzieć na komentarz...
    Przecież to jest zwykły fejk.

3
  • #20 03 Lis 2017 11:25
    wada

Cytat:
    Właśnie przyszła moja! Mogę oglądać każdy kanał telewizyjny. Już kupiłem drugą dla mamy.
    Antena TVFox- podobno można za darmo odbierać wiele kanałów TV?
    Dzięki za świetny artykuł!

No i takich co właśnie wyciągają i chwalę się swoją antenką jest dziwnie dużo i różne nazwiska i różne języki a obrazek ten sam
    https://www.google.pl/search?tbs=sbi:AMhZZis_...6CM3XkwXa6rmYDg&start=10&sa=N&biw=819&bih=522
    W chrome jest fajna opcja klikania prawym przyciskiem na obrazek " Szukaj obrazu w Google" nawet te twarzyczki w kółkach można znaleźć przy różnych naciąganych reklamach
    Przykładowo
    https://translate.google.pl/translate?hl=pl&s...ps://placeadv.com/car-doctor-ita/&prev=search LEKARZ SAMOCHODOWY
    lub
    https://translate.google.pl/translate?hl=pl&s...//www.infotech-brasil.com/news/4/&prev=search Czy komputer jest boleśnie powolny?-PC Flash
    albo
    https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=es&u=https://goo.gl/sYLcqG&prev=search Okulary te poprawiają kolory, przejrzystość i definicję optyczną... totalne optofildztwo.
    i to
    https://translate.google.pl/translate?hl=pl&s...=http://getyourtvfrog.com/frfrog/&prev=search Do Bezpłatnego Oglądania Ulubionych Filmów I Programów - i tu jest HDMI
    a to jakie super
    https://translate.google.pl/translate?hl=pl&s...ias/novo-aparelho-transforma-tvs/&prev=search Super TVBox . Jest to nowy "super" SmartBox, który może przekształcić dowolny telewizor w potężną kartę SMART TV

A te NanoHD musi mieć każdy
    https://translate.google.pl/translate?hl=pl&s...y.com/projector/BR/a-60/index.php&prev=search projektor HD - jak paczka papierosów - Firmy Projektorowe Są Przerażone Uruchomieniem Tego Nowego Projektora

:D :D :D :D :D :D :D - sory za tyle uśmieszków - ale ten temat to tych uśmieszków powinno być tysiąc i jeszcze więcej.

5
  • #21 03 Lis 2017 11:33
    Bogdan.T
    Poziom 2  

Całe rzesze internautów zarabiają kasę wystawiając na zamówienie odpowiednie komentarze,klakierów nie interesuje prawdziwa opinia o danym towarze,czy też danej osobie , piszą to,za co im płacą .To ludzie bez honoru,sprzedaja się za pare złotych.

2
  • #22 03 Lis 2017 11:44
    wada

Mylisz się - ludzie na fejsie dają swoje Selfie - a oszuści to wykorzystują - popatrz na moje przykłady tych naciąganych reklam - te Selfie są przy różnych towarach w tej samej kolejności.

Różne towary , różne języki , różne nazwiska ALE podobne opisy i te same i w tej samej kolejności Selfi.

3
  • #24 07 Lis 2017 17:15
    Szyszkownik Kilkujadek
    Poziom 32  
  • #25 07 Lis 2017 17:23
    tplewa
    Poziom 38  

Identyczny patent jak z słynnymi EnergySaver ;) Jak to mówią frajerów nie sieją tylko sami rosną więc powstają to coraz nowsze produkty...

1
  • #27 07 Lis 2017 18:07
    ALIBABA I
    Poziom 22  

Witaj kol BK_klp dobrze to ująłeś ,

BK_klp napisał:
    Brakuje tylko jakiegoś bajeranckiego napisu typu "Deluxe edition". :-D
    Szybko, bo słyszałem, że mają wprowadzić na te antenę zapisy. ;-)
    ten napis może był by bardziej wypas typu VIP Edition , a co do,
    BK_klp napisał:
    Szybko, bo słyszałem, że mają wprowadzić na te antenę zapisy. ;-)
    kurcze to wielu naiwnych może czekać latami.

0
  • #28 07 Lis 2017 20:13
    wesoly wymiatacz
    Poziom 9  

A jak niby działają strony typu "Gratulacje! Wygrałeś iPhone'a"? Przecież tak samo same pozytywne komentarze i zdjęcia "otrzymanych" sprzętów. W przypadku tej anteny oszuści okazali się nieco bardziej sprytniejsi. Trzeba być bardzo czujnym i nie wierzyć we wszystko co jest napisane w Internecie.

1
  • #29 07 Lis 2017 20:33
    tplewa
    Poziom 38  

wesoly wymiatacz napisał:
    W przypadku tej anteny oszuści okazali się nieco bardziej sprytniejsi. Trzeba być bardzo czujnym i nie wierzyć we wszystko co jest napisane w Internecie.

Jak wspomniałem jest to stary trik i ta sama metoda tylko produkty się zmieniają..
    Nic odkrywczego... Nawet jest filmik o jednym z poprzednich produktów (wspominanym wcześniej Energy Saver):

Link

Z tego co pamiętam było tego więcej - czyli jak napisałem widać że ludzie się na to łapią skoro powstają kolejne akcje, ot takie uzupełnienie garnków po 10k zl i innych wynalazków...

2
  • #30 07 Lis 2017 21:45
    wesoly wymiatacz
    Poziom 9  

@tplewa dokładnie o to mi chodziło. Oglądłem film i jestem przerażony tym na jaki kicz ludzie potrafią się nabrać...

2