Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kopia Zapasowa Systemu WIN10 na pendrive (brak możliwości)

gothic77 01 Lis 2017 14:34 2037 10
  • #1 01 Lis 2017 14:34
    gothic77
    Poziom 14  

Witam.

Proszę o pomoc, bo chciałem sobie zgrać cały system - kopia zapasowa systemu Win10 na pendrive, bo nie mam miejsca na dysku, a poza tym mam jedynie dysk C na którym nie da się zapisać, bo nie widzi.

W czasie wyboru pendrive mam komunikat, że jest to niewłaściwy nośnik do zapisywania danych i brak możliwości, aby przejść do następnego punktu.

Jak można rozwiązać zaistniały problem?

0 10
  • #3 01 Lis 2017 14:54
    gothic77
    Poziom 14  

PITERRR napisał:
    Kopie zapasowa robisz tylko na dysku pod kieszeń USB ,jeśli to laptop a jak stacjonarka to dodatkowy dysk zamontować do komputera.

..., a w przypadku np. tabletu? :)

0
  • #5 01 Lis 2017 14:58
    gothic77
    Poziom 14  

PITERRR napisał:
    A jaki OS na tablecie?

Był Win8.1, ale zrobili update na Win10.

0
  • #7 01 Lis 2017 15:27
    gothic77
    Poziom 14  

PITERRR napisał:
    I chcesz zrobić kopie systemu, to zapisz ją do chmury ONE DRIVE lub przez złącze mini USB do kieszeni z dyskiem 2.5"

Ok udało się to zrobić poprzez zastosowanie stacji dokującej, ale następny problem, a mianowicie tworzenie dysku do naprawy systemu, czy też wgrania obrazu... brak możliwości utowrzenia, bo woła o nagrywarkę CD :)

1
  • #9 01 Lis 2017 15:35
    gothic77
    Poziom 14  

..., a np. da się przywrócić obraz już utworzony systemu na innym, wgranym systemie w razie awarii?
    - bez stworzenia owej płyty startowej?

0
  • #11 02 Lis 2017 16:44
    gothic77
    Poziom 14  

Ogarnąłem sobie temat z napędem zewnętrznym (nagrywarka DVD), ale jak to już w życiu bywa... napotkałem taki błąd w czasie tworzenia dysku naprawy - Nie można utworzyć dysku naprawy systemu. Parametr jest niepoprawny (0x80070057)

Poszukałem sobie informacji na stronie microsoft... i w sumie nic nie udało mi się zrobić/naprawić. Ściągnąłem sobie nawet program Microsoft FIX, który też nie będzie pracować, bo pokazuje, że muszę sprawdzić połączenie z internetem (działa WiFi ok.)

Proszę o pomoc. Aktualizację całego systemu zrobiłem.
    Ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu? :)

0
  Szukaj w 5mln produktów