Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JVC KD-r462 - Miswiring....

TYTUS... 01 Lis 2017 21:57 606 3
  • #1 01 Lis 2017 21:57
    TYTUS...
    Poziom 32  

Witam

Na stół trafił wynalazek z napisem Miswiring ->check wiring pwr on. Końcówka wymieniona na nową a na wyświetlaczu nadal komunikat. W menu resetu DC udało mi się tylko raz wejść. Wciśniete klawisze [3] oraz [6] i załaczenie zasilania - niestety tylko raz. Czy ktoś może podpowiedzieć co robię nie tak? Serwisówka ściągnięta pkt 4.5 przerobiony. Co zrobić aby radio zaczęło gadać ?

0 3
  • #3 02 Lis 2017 19:36
    TYTUS...
    Poziom 32  

No niestety nie pomogłeś :) dodam również że czyszczenie zawartości pamięci nie pomaga czyli błędy nie są w pamięci c02

0
  • #4 03 Mar 2018 21:11
    TYTUS...
    Poziom 32  

W zimowe wieczory czasami lubię wracać do "trupów" których nie udało się postawić na nogi i w tym wypadku też tak jest.

Radio ma dwie pamięci :) ma jeszcze 25q16dsv i tutaj obudowa lekko zwęglona. Wcześniej tego nie widziałem. Po wrzuceniu w programator coś tam udało się zczytać - pytanie czy to poprawne? zawartośc w załaczniku.
    Niestety w sklepie akurat brak wiec kupiłem 25q32jsv aby sprawdzić czy pójdzie. Niestety radio zrobiło się martwe całkowicie.

Potrzebuje pewnej zawartości tej pamięci z tego radia.
    Czy któs posiada aplikacje tych układów abym mógł sobie porównac czy to to samo a różnica tylko w pojemności?

0
  Szukaj w 5mln produktów