Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KX-TES824 - Panasonic KXTES824 rejestr połączeń

02 Lis 2017 17:12 1458 3
 • Poziom 27  
  Centrala KX-TES824 nie rejestruje połączeń.
  Przycisk LM zaprogramowany jako Caller ID Selection -Common. Numery przychodzące są widoczne na w telefonie systemowym, natomiast w rejestrze mam Nowe: 000 Stare: 000.
  Dla telefonu TS ustawione zapisywanie nowych połączeń przychodzących w miejsce najstarszych w strefie systemowej.
 • Poziom 27  
  Telefon KX-T7730, oprogramowanie Y911AN111116(CE)3.1.1.
  Wyczerpując wszystkie możliwe ustawienia dla Caller ID, przy ustawieniu przycisku LM na Caller ID Selection-Common, centrala nie zapisuje rekordów połączeń przychodzących (odebrane, nieodebrane).
  Przy ustawieniu LM na Caller ID Indication-Common, zapisywane są tylko połączenia nieodebrane. Aby zapisać połączenie odebrane, w trakcie rozmowy trzeba wcisnąć przycisk LM, co nie spełnia oczekiwań klienta.
  Panasonic był dobry i niezastąpiony w czasach centrali KX-T30810. Na dzień dzisiejszy odstawiam go do lamusa.
 • Poziom 27  
  Cóż, prosta centrala do prostych zastosowań. Nie wszystko w niej działa tak jak w innych systemach.
  Panasonic ma w ofercie KX-NS500, która paradoksalnie w podobnej konfiguracji do KX-TES824 wychodzi taniej, może dużo więcej a rejestr połączeń jest jedną z kilkuset jej funkcji.
  Ponadto w cenie systemu dostajemy podstawową wersję aplikacji Communication Assistant, która zapisze nam historię połączeń na komputerze.
  To systemy z różnych epok i z różnych technologicznych rozwiązań. KX-TES/M jest niewielką modyfikacją KX-TA z 1999 roku.
  Może warto jednak zainteresować się nowszymi systemami a nie zatrzymywać się na archaicznej dzisiaj i bardzo prostej KX-T30810. To centrala sprzed prawie 30 lat.
  RP