Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf 3 1.6 pb+lpg - Bardzo duze spalanie lpg i pb

02 Lis 2017 17:44 534 3
  • Poziom 3  
    Witam mam ostatnio problem z golfem kupiony 2 tyg temu przez kilka dni spalanie było ok lpg i benzyny ostatnio zaczął palić gazu 16/100 i benzyny 7l/30km... W kabinie strasznie śmierdzi paliwem jak i lpg zależy na ktorym jadę a dzisiaj zauważyłem że pękła podstawa gumowa pod monowtryskiem czy to może być spowodowane dużym spalaniem ?
    Dodam że na benzynie czasami ma mula i nie chce jechać gaz w podłogę a on się toczy dopiero na lpg jedzie jak się przelaczy os 2 tys obrotów i świece są czarne
  • Poziom 20  
    Oczywiście pierwsze wymień podstawę gumową pod monowtryskiem Jak najbardziej to może być jednym z czynników wysokiego spalania

A co do gazu to standard - świece, kable WN, filtr powietrza, filtr gazu wszystko do wymiany

Mnóstwo tematów w google i na samej elektrodzie wystarczy poszukać

Kolejny temat Rysia z klanu "zepsuło mi się auto co mam robić?"
  • Poziom 9  
    Sprawdź czy nie masz jakiś nieszczelności również w układzie dolotowym, to może być przyczyna mułowatości. Masz jakieś błędy? Sprawdź czy sonda lambda dobrze sczytuje oraz zobacz czy od filtra paliwa nie masz jakiś pęknięć.
    To co kolega wyżej napisał, bo jeśli kupiony to pasuje wymienić bo wątpię ze było to robione przed tobą.
  • Poziom 41  
    Sprzedany nie bez przyczyny....Motodoktor na chwilę zrobił swoje...