Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kierunkowskazy Ursus 1224

02 Nov 2017 18:33 8094 6
  • Level 5  
    Witam mam problem z podłączeniem włącznika kierunkowskazów w Ursus 1224 włącznik ma 8 pinów. I nie wiem gdzie co podłączyć. Wiem tylko ze ma być klakson i kierunki. Proszę o pomoc w który pin i co wpiąć. Czy posiada ktoś instrukcję montażu tego o to włącznika.Podaje numer włącznika 443853147053.Pozdrawiam.
    Kierunkowskazy Ursus 1224[/b]
  • Level 39  
    Witam.
    Przełącznik na obudowie obok końcówek konektorowych powiniem posiadać oznaczenia. Podaj te oznaczenia tych końcówek.
  • Level 5  
    Mój włącznik jest używany i nie widać na nim oznaczeń, to co odczytałem to tylko numer który podałem 443853147053 wyżej.
  • Level 39  
    Nigdzie nie ma schematu, co zwłaszcza że masz numerację zatartą nic by nie dało. Musisz za pomocą miernika dojść jak on działa.
    3 - przewody to na pewno kierunki.
    2 - przewody sygnał dźwiękowy.
    3-?
    Czy wyłącznik nie ma dodatkowej funkcji?
  • Level 33  

Przełącznik kierunkowskazów od zetora jest podwójny tzn. ma dwa wejścia z przerywacza kierunkowskazów i odpowiednio dwa wyjścia w sumie cztery styki, dwa prawe i dwa lewe. Jeden układ to sam ciągnik, drugi układ kierunkowskazów podłączony jest do gniazda przyczepy. Klakson to tylko dwa styki, które zwierają się po naciśnięciu. Miernik albo żaróweczka i źródło prądu i łatwo dojść które styki są do czego. Mamy dwa przełączniki kierunkowskazów w jednym plus klakson. Na przerywaczu powinny być te same numery co na tym przełączniku i to będą wejścia. Kierunki to będzie 2 x 3 = 6 styków i 2 klakson razem osiem styków.
  • Level 5  
    Nie ma dodatkowej ma klakson i kierunki
  • Level 20  
    Proszę schemat (11 to przerywacz, 19 to przełącznik)
    3 piny to kierunkowskazy w ciągniku (prawy/przerywacz/lewy) kontrolka ciągnika wpięta pomiędzy kierunki ciągnika
    3 piny to kierunkowskazy przyczepy (prawy/przerywacz/lewy)kontrolka przyczepy wpięta pomiędzy kierunki przyczepy
    2 piny to sygnał (zasilani/sygnał)