Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugeot 307 1.6 hdi - czy padła pompa wtryskowa?

03 Lis 2017 08:09 1926 3
  • Poziom 1  
    Witam.
    Jestem posiadaczem 307 1.6. hdi 110 km. Podczas przyspieszania wyskoczył bład dupolution...i samochód zgasł .Zatrzymałem się odpalił normalnie ,bład został po ostrym dodaniu gazu powyżej 3000 obr znowu gaśnie i tak cały czas.błędy z komputer jakiegoś podstawowego :ciśnienie paliwa nie ciągły.Zostawiłem samochód w warsztacie ,skasowanie błedu pojeżdzić.ok dwa dni dobrze i znowu podczas wyprzedzania bład samochód gasnie,nie ma siły jechac powyżej 3000 obrotów ,brak mocy.Odpaliłem ponownie idzie ale znowu powyżej 3000 obrotów gaśnie.Warsztat diagnoza-wymieniony czujnik położenia wałka rozrządu bez zmian więc stwierdzili że rozszczelniła sie pompa wtryskowa i kosztowna wymiana rozpinanie rozrządu itp.Teraz pytanie możecie polecić jakiś warsztat w Warszawie lub okolicach co zna te silniki i co myślicie o objawach ,czy są typowe dla tej usterki może ktoś przerabiał temat.Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    Kolego sympatyczny zacznij od wymiany filtra paliwa i niech ktoś kumaty zerknie w parametry pracy silnika