Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes W202 C- klasa problem

08 Sie 2005 11:43 6034 4
  • Poziom 11  
    Witam!
    Kupiłem Mercedesa C-klase z orginalnym alarmem miałby ktoś może instrukcje od niego bo nie wiem jak go ustawić. Nie moge nic przy nim zrobić bo cały czas sie uzbraja wychodze z niego zamykam drzwi i chce otworzyć bagażnik a on już wyje, gdy gasze silnik i chce za chwile odpalić to musze załączać i wyłączać alarm bo inaczej nie odpala, zaczyna sie to robić powoli denerwujące. Z tego co zauważyłem to przycisk serwisowy jest prawdopodobnie umieszczony w lampce sygnalizacyjnej i jak go wciskam to lampka wydaje różne sygnały prawdopodobnie tym się programuje tylko jak???
  • Poziom 11  
    I co nikt się jeszcze nie bawił takim alarmem?
  • Spec od Mercedesów
    Ten alarm z oryginalnym nie ma nic wspólnego. Jest to włoszczyzna montowana przez dealerów przed sprzedażą auta (coś takiego jak alarm Zasady, ten na kartę magnetyczną). Trafia się najczęściej w autach francuskich, włoskich, i tych z Beneluxu.
    Pzdr.
  • Poziom 11  
    Moim zdaniem to orginał, zamiast zamków w klamce ma kontrolki (zielona i czerwona) orginalny kluczyk z pilotem no i lusterko z odbiornikiem podczerwieni z pilota, dealerowi chyba by nie chciało się wymieniać tylu rzeczy? Jak widze jesteś specem od mercedesów to może poratowałbyś mnie jakąś instrukcją? A i jeszcze jedno gdzie ewentualnie mógłbym zlokalizować centralkę bo chciałbym się dowiedzieć jaki jest model tego alarmu to by ułatwiło mi wyszukiwanie.
    Z góry dziękuje
    PZDR
  • Spec od Mercedesów
    Jeżeli tak to Ciebie interesuje, to wrzuć WDB202..... może być na priv, to zobaczę z czym to auto wyszło z fabryki. Kluczyki z pilotem i lampki w lusterku to zestaw oryginalny, jego przeznaczeniem jest zamykanie centrala i immobilizer. Auto może występować z kodem "EDW", co oznacza alarm fabryczny. Alarm EDW nie ma jednak żadnego przycisku serwisowego z lampką.
    Pzdr.