Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Grundig RR 220 (Kasprzak RM 22 - Poszukuję blaszki z logo Grundig - poniżej kase

parsifal7 05 Nov 2017 08:50 804 2
 • #1
  parsifal7
  Level 8  
  Pilnie poszukuję blaszki z logo Grundig (tej montowanej poniżej kieszeni kasety ) do RR 220 (RM 222 - znanego jako tzw duży Kasprzak). Dobrze zapłacę lub wymienię na coś innego (mam sporo różnych rzeczy deficytowych).

  Podobnie pilnie poszukuję rączki do tego sprzętu RR 220 (Kasprzak RM 222) nowej fabrycznie. Wiem że swego czasu pojawiały się takie ogłoszenia j może ktoś coś takiego w wykopaliskach jeszcze ma. Tez dobrze zaplace.

  Przy okazji powiem że poszukuję tyłu obudowy do rm 222 (duży kasprzak) fabrycznie nowej w kolorze brązowym (czyli stabdard) oraz kieszeni kasety do rm 121 też nowej w kolorze szaro-grafitowym (chyba tak to należy nazwać bo jest to nieco inny kolor niż ten typowy brąz "kasprzakowski" ). Znawcy wiedzą o czym mówię :). Generalnie dobrze zapłacę lub wymienię na coś degicytowego.

  Sprawa bardzo pilna :)
 • #3
  parsifal7
  Level 8  
  Ech... pewnie że zaglądałam :). Zaglądam regularnie... Myślę że dostać to już można tylko na zasadzie wykopalisk od osób które zajmowały się serwisowanie tego typu sprzętu kiedyś.

  Mam nowe rączki i inne elementy obudowy od innych modeli Kasprzaka. Mogę wymienić na nowe rączki do rm 121, nowe kieszenie kaset, nowe rączki do rms 451 etc.